20 C
Warszawa
niedziela, 3 lipca 2022

Disney+ w Polsce. Otwarcie nowej platformy streamingowej już 14 czerwca

Koniecznie przeczytaj

Ponad 800 filmów i więcej niż 1000 seriali z biblioteki tytułów oraz 150 oryginalnych produkcji znajdzie się w ofercie serwisu Disney+ w Polsce. Start platformy planowany jest na 14 czerwca.

Podczas wydarzenia Disney+ potwierdziło premierę licznych seriali i filmów na platformie w Polsce. Sześć kluczowych marek, pod którymi będzie oferowany kontent w serwisie, to Disney, Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic i Star.

Poza Polską 14 czerwca platforma ruszy też w kilkunastu innych krajach regionu, w tym w Czechach, na Słowacji, na Węgrzech, w Bułgarii, Serbii, Albanii czy w Bośni i Hercegowinie. Szef Disney+ w Europie Środkowo-Wschodniej Kakhaber Abashidze zapewnił, że w momencie startu wszystkie wyemitowane na świecie odcinki produkcji Disney będą dostępne od razu.

Subskrybenci będą mieli dostęp do wszelakich produkcji ze świata Gwiezdnych Wojen w jednym miejscu. Na fanów superbohaterów czekać będzie ponad 40 filmów Marvela. Dodatkowo użytkownicy będą mogli przyjrzeć się ponad 300 tytułom ze studia Disneya i Pixara.

Szef Disney+ zapowiedział na prezentacji pomysł stworzenia 60 lokalnych produkcji w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce do 2024 r. Za produkcję seriali czy filmów w naszym regionie ma odpowiadać stworzony w Warszawie zespół pod kierownictwem Magdaleny Cieślak.

Platforma Disney+ w Polsce ma ruszyć 14 czerwca 2022 r. Miesięcznie użytkownicy zapłacą za dostęp do Disney+ 28,99 zł. Osoby, które do 13 czerwca zarejestrują się i zapłacą za roczną subskrypcję na stronie disneyplus.com, poniosą koszt odpowiadający ośmiu miesiącom, a nie 12. Serwis będzie oferować wybrane treści w 4K.

Założenie jednego konta oferuje możliwość oglądania seriali i filmów na czterech urządzeniach jednocześnie, a także stworzyć siedem profili.

Źródło: Wirtualne Media
 
 

Autor

Najnowsze