22.9 C
Warszawa
poniedziałek, 4 lipca 2022

Zapowiedź współpracy Maty z firmą Adidas. Wynik tego równania poznamy za kilka miesięcy

Koniecznie przeczytaj

Marka znana z produkcji sportowej odzieży i obuwia zapowiada kolaborację ze znanym raperem Michałem “Matą” Matczakiem. Wynik współpracy poznamy w drugiej połowie roku. Adidas ujawnia na razie, że “zaplanowany jest szereg wspólnych działań, które będą odpowiedzią na równanie MATA 🙂 + ADIDAS”.

Firma poinformowała o zamiarze podjęcia ponownej współpracy z raperem: “Mata dołączył do ekipy w dresie z 3 paskami. Po zeszłorocznej współpracy przy koncercie na warszawskim Lotnisku Bemowo – największym koncercie solowego artysty w historii polskiej muzyki, adidas Originals postanowił iść tropem wieloletniej tradycji wspierania muzyków, którzy idą pod prąd i inspirują miliony jak Beyonce czy Pharell Williams i zaprosić Michała do współpracy jako ambasadora marki”.

Mata jest członkiem grupy Gombao33. Zadebiutował w styczniu 2020 swoim diamentowym już albumem “100 dni do matury”. W ubiegłym roku wydał drugi album “Młody Matczak”, który został najczęściej słuchanym albumem w Polsce w 2021 na Spotify, a on sam stał się najpopularniejszym muzykiem wśród polskich użytkowników platformy. W maju 2022 młody raper ogłosił Mata Tour – trasę koncertową po Polsce, a swoją premierę miał utwór “PATOPROHIBICJA (28.01.2022)”.

W ubiegłym roku Mata został ambasadorem sieci fastfoodów McDonald’s. Klienci restauracji mogli kupić “Zestaw Maty”, zawierający potrójny cheeseburger (Potrójny Ch33sburger), średnie frytki oraz Vanilla Matcha Latte (Matchak Latte). Marka zadeklarowała, iż w drugiej połowie roku Mata wspólnie z adidas Originals udowodni, że niemożliwe nie istnieje. Możemy spodziewać się współpracy jakiej jeszcze na polskim rynku nie było.

Źródło: Vogue/Wirtualne Media

Autor

Najnowsze