8.7 C
Warszawa
środa, 5 października 2022

Amazon Prime Day 12 i 13 lipca także w Polsce. Zniżki na zamówienia dla subskrybentów programu Prime

Koniecznie przeczytaj

Amazon ogłasza kolejną edycję wydarzenia Prime Day, które w tym roku odbędzie się 12 i 13 lipca, między innymi w Polsce. Operator platformy zapowiada atrakcyjne zniżki na różne produkty.

Organizator wydarzenia zapewnia, że podczas Prime Day klienci będą mogli liczyć na atrakcyjne oferty m.in. od Apple, Sony, Huawei, Logitech, Lego, Philips, Bosch, Finish, Electrolux, Tefal, Crocs, Ecco, Nivea, Dove, Ochnik, Wojas czy Movino.

Prime Day dostępny będzie dla subskrybentów programu Prime, który do Polski zawitał w październiku 2021 roku. Jego członkowie mogą liczyć przede wszystkim na szybkie dostawy bez minimalnej wartości zamówienia. Usługę można wypróbować, rejestrując się na stronie amazon.pl/prime. Po zakończeniu 30-dniowego okresu próbnego koszt programu wynosi 49 zł rocznie lub 10,99 zł miesięcznie.

Wiosną w Polsce wystartował program zniżek Amazon Super. Jeśli klient w jednym zamówieniu wybierze pięć produktów z takim oznaczeniem, będzie mógł liczyć na 5 proc. przeceny. Osoba korzystająca z Prime musi zamówić przynajmniej dziesięć takich produktów. Zniżka wzrasta wtedy do 10 proc. Rabat zostanie zastosowany do maksymalnie 20 produktów objętych promocją w jednym zamówieniu. W trakcie Prime Day klienci Prime mogą skorzystać z 15 proc. obniżki na produkty ze wspomnianym oznaczeniem.

Źródło: Cashless.pl

Autor

Najnowsze