27.6 C
Warszawa
piątek, 19 sierpnia 2022

Orlen Vitay najczęściej pobieraną aplikacją w Polsce

Koniecznie przeczytaj

Aplikacja Orlen Vitay to najczęściej pobierana aplikacja w AppStore i Google Play w Polsce. Kierowcy chętnie przystępują do rejestracji zapewniającej rabat 30 groszy na litrze paliwa. Niestety w wyniku popularności platformy pojawiły się kłopoty z jej działaniem. Ucierpiały również serwery obsługujące stronę internetową programu.

W ramach promocji każdy uczestnik programu Vitay ma otrzymać 30 groszy rabatu na litrze paliwa Efecta lub Verva w ramach trzech tankowań, każde po 50 litrów miesięcznie. W przypadku osób z Kartą Dużej Rodziny zniżka wyniesie 40 groszy na litrze.

Promocja przysługuje wszystkim zarejestrowanym uczestnikom programu Vitay, korzystającym z aplikacji Orlen Vitay lub karty Vita. Akcja rozpocznie się 1 lipca i potrwa do końca wakacji. Użytkownicy aplikacji Orlen Vitay mogą korzystać z rabatów od 27 czerwca. Po ogłoszeniu promocji strona internetowa program.vitay.pl czasowo przestała działać. Problemy w działaniu napotkali też posiadacze aplikacji Vitay.

Jak tłumaczy biuro prasowe Orlenu, wakacyjna promocja dla użytkowników programu lojalnościowego cieszy się dużym zainteresowaniem. Obecnie Orlen Vitay jest najczęściej pobieraną aplikacją w AppStore i Google Play. Firma zwraca uwagę, że tak duży ruch użytkowników może chwilowo przekładać się na dłuższy czas ładowania aplikacji bądź jej komponentów.

Według biura prasowego Orlenu obecnie trwają niezbędne prace optymalizacyjne. Zwraca ono uwagę, że „poprawne działanie aplikacji mobilnej zależne jest od wielu czynników, również tych zewnętrznych, jak m.in. od operatora komórkowego i zasięgu, systemu operacyjnego, ustawień smartfona czy operatora poczty e-mail”.

Orlen zachęca do pobierania aplikacji w miejscach z dobrym zasięgiem, zarejestrowania się w niej i aktywacji kuponu zniżkowego przed przyjazdem na stację. Firma podkreśla również, że każda zgłoszona przez użytkowników nieprawidłowość w działaniu usługi jest analizowana, a w razie potrzeby na jej podstawie dokonywane są niezbędne zmiany.

Źródło: Wirtualne Media

Autor

Najnowsze