25.2 C
Warszawa
środa, 17 sierpnia 2022

Zdalne nadawanie i zwroty przesyłek to nowe funkcje w aplikacji InPost

Koniecznie przeczytaj

Prezes InPost Rafał Brzoska poinformował na Twitterze, że opcja „Otwórz skrytkę zdalnie” w aplikacji InPost służy teraz nie tyko odbieraniu przesyłek z Paczkomatu, ale również ich nadawaniu i zwrotom.

Wielokrotnie nagradzana aplikacja InPost jest ciągle rozwijana, czego dowodzi dodana niedawno nowa funkcjonalność. Prezes InPost Rafał Brzoska pochwalił się nowym udogodnieniem dla użytkowników firmowej aplikacji. Tym razem rozszerzono zdalne otwieranie Paczkomatów InPost o nadawanie przesyłek i przypadki zwrotu towaru z powrotem do sklepu internetowego.

Wprowadzana zmiana oznacza, że teraz wszyscy klienci InPost mogą wygodnie nadawać i zwracać paczki w Paczkomatach. Nie trzeba ani skanować kodu QR, ani wpisywać w urządzeniu kodu nadania lub zwrotu. Wystarczy jedno kliknięcie w aplikacji i właściwa skrytka otwiera się automatycznie. Na stronie internetowej firmy znajduje się dokładna instrukcja postępowania jak nadać lub zwrócić przesyłkę zdalnie.

Otwieranie Paczkomatów za pomocą aplikacji InPost także przy zwrotach towaru i nadawaniu przesyłek to nowa funkcjonalność Paczkomatów InPost, która usprawnia proces dokonywania zwrotów przez klientów branży ecommerce.

Źródło: Bezprawnik

Autor

Najnowsze