25.2 C
Warszawa
środa, 17 sierpnia 2022

Już teraz promocja 30 groszy na litrze paliwa w bp Polska

Koniecznie przeczytaj

Dyrektor generalny Działu Retail w bp Polska Barbara Wiążewska zapowiada przygotowanie dla klientów specjalnej oferty obniżenia cen paliw w okresie wakacji. Od 1 lipca Bp rozpoczyna promocję cenową na paliwa, w której klienci będą mogli uzyskać rabat do 30 groszy na litrze.

Jak podaje agencja Newseria Biznes, dyrektor generalny Działu Retail w bp Polska w związku z wciąż rosnącymi cenami żywności, energii oraz paliw przygotowała dla klientów specjalnej oferty obniżenia cen paliw w okresie wakacji. Od 1 lipca startuje promocja, w której klienci będą mogli uzyskać rabat do 30 groszy na litrze paliwa.

Według danych przedstawionych przez GUS w maju br. ceny paliw po raz kolejny wzrosły o 5 proc. w ujęciu miesięcznym. Obecnie są już o 35,4 proc. wyższe niż przed rokiem. Jak pokazał kwietniowy sondaż przeprowadzony dla portalu Wakacje.pl, w tym roku 3,4 proc. Polaków wybiera się na wczasy własnym samochodem. To znaczący spadek wobec ubiegłego roku, kiedy odsetek ten wynosił 8,6 proc.

Dla klientów indywidualnych, którzy są zarejestrowani w programie lojalnościowym PAYBACK, rabat wyniesie 30 gr na litrze. Z kolei klienci z niezarejestrowaną kartą PAYBACK zapłacą o 10 gr mniej za litr dowolnego paliwa. Oferta obejmuje paliwa regularne, premium i LPG.

W ramach akcji “Tańsze wakacje z bp” po zatankowaniu minimum 25 litrów klienci otrzymają także bon rabatowy o wartości 3 zł na zakupy w kawiarni Wild Bean Cafe lub skorzystanie z myjni. Atrakcyjne promocje pojawią się też w sklepach na stacjach bp. Przez całe wakacje kontynuowana będzie również oferta czwartkowa, czyli Diesel Ultimate w cenie regularnej. W okresie wakacji wszystkie powyższe oferty się sumują. Szczegółowe informacje na temat ofert promocyjnych dostępne są na stronie internetowej koncernu.

W Polsce pod bp działa prawie 570 stacji, 500 kawiarni Wild Bean Cafe i całodobowe sklepy. Od kilku lat firma przygotowuje projekt “wakacje z bp”, który uwzględnia aktualne realia rynkowe. W tym roku to właśnie kwestie wysokich cen paliw okazały się być dla klientów najistotniejsze.

Źródło: INNPoland

Autor

Najnowsze