25.2 C
Warszawa
środa, 17 sierpnia 2022

Revolut uruchamia terminal mobilny Reader. Co zyskają klienci?

Koniecznie przeczytaj

Wielka Brytania i Irlandia mogą już korzystać z Revolut Reader, czyli mobilnego terminalu połączonego z kontem Revolut Business. Firma uzyskuje dostęp do środków z transakcji praktycznie od razu po rozliczeniu płatności.

Revolut ogłosił, że jego biznesowi klienci w Irlandii i Wielkiej Brytanii mogą już korzystać z Revolut Reader. To mobilny terminal do rozliczania płatności połączony z kontem Revolut Business. Dzięki temu firma w jednym miejscu może rozliczać i przechowywać swoje środki. Dostęp do nich ma niemal natychmiast po przyjęciu płatności od klientów.

mPOS Reader pozwala obsługiwać płatności stykowe i zbliżeniowe. Revolut przekonuje, że główne zalety tego urządzenia to bezpieczeństwo, długi czas pracy baterii oraz kieszonkowy rozmiar. Z kolei produkt wyprzedza oferty konkurencji ze względu na szybki dostęp do środków. Jak twierdzi fintech, standard na rynku to 2-3 dni robocze od transakcji.

Revolut Reader będzie można dostosować do innych systemów POS używanych już w firmie. Fintech zapowiada także uzupełnienie w najbliższych miesiącach oferty dla biznesu o rozwiązanie stworzone z myślą o dużych usługodawcach.

Revolut proponuje klientom dwa rodzaje rozliczeń. Będzie pobierał od 25 euro “na start” oraz 0,8 proc. plus 0,02 euro od każdej transakcji. Drugi model to indywidualne ceny dla klientów generujących dużą liczbę lub wartość transakcji.

Revolut nie podaje jeszcze kwoty, jaką trzeba wydać na zakup Readera. Wspomniane SoftPOS-y pobiera się i aktywuje zwykle bezpłatnie.

Źródło: Cashless.pl

Autor

Najnowsze