25.2 C
Warszawa
środa, 17 sierpnia 2022

Siepomaga.pl z nową metodą weryfikacji danych

Koniecznie przeczytaj

Charytatywna platforma internetowa Siepomaga.pl zamierza wprowadzić wraz z początkiem sierpnia nową metodę weryfikacji danych użytkownika. Pomoże w tym usługa mojeID.

Platforma Siepomaga.pl od sierpnia ułatwi swoim użytkownikom weryfikację tożsamości. Współpraca spółki z firmą Authologic ma umożliwić korzystanie z usługi mojeID, za rozwój której odpowiada KIR. Narzędzie pozwala potwierdzać tożsamość w pełni online, poprzez bankowość elektroniczną. Usługa jest dostępna dla ponad 18 mln klientów banków.

Siepomaga.pl od ponad 10 lat łączy osoby potrzebujące pomocy z ludźmi, którzy mogą jej bezinteresownie udzielić. Twórcy platformy przekonują, że każdego dnia za pośrednictwem tego rozwiązania wykonywanych jest około 45 tys. transakcji darowizn. Dlatego platforma potrzebuje prostych w obsłudze i łatwych we wdrożeniu metod weryfikacyjnych, które jednocześnie zapewnią wysoki poziom bezpieczeństwa.

Zaledwie pod koniec czerwca mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl, że platforma crowdfundingowa Zrzutka.pl wprowadziła nowy sposób weryfikacji użytkowników: przelew błyskawiczny. Dzięki temu internauci sprawdzani są w kilka minut – do tej pory zdarzało się, że weryfikacja tożsamości zajmowała nawet dwa dni. Nowe rozwiązanie jest całkowicie darmowe i zostało wdrożone z pomocą spółki Blue Media.

Źródło: Cashless.pl

Autor

Najnowsze