25.2 C
Warszawa
środa, 17 sierpnia 2022

Opłacanie parkingu możliwe dzięki aplikacji mBanku

Koniecznie przeczytaj

Nowa wersja aplikacji mBanku pozwala na opłacanie postoju w strefach płatnego parkowania w kilkudziesięciu miastach w Polsce. Usługa powstała w wyniku współpracy z operatorem płatności mobilnych SkyCash.

Aby parkować z mBankiem, należy w aplikacji przejść do zakładki Usługi, podać tam numer rejestracyjny auta, wybrać strefę i czas parkowania. Trzeba też pamiętać o oznaczeniu pojazdu. W tym celu wystarczy położyć za przednią szybą wydrukowane logo usługi lub kartę z hasłem “mobiParking”.

Płatności za parkingi to jedna z nowości, jakie pojawiły się w zaktualizowanej aplikacji mBanku. W zakładce Usługi klienci znajdą również wniosek o wsparcie z programu Dobry Start (300+) na wyprawkę szkolną. Do tej pory o to świadczenie można było wnioskować tylko w serwisie transakcyjnym.

mBank potwierdził również plany wprowadzenia do aplikacji kolejnych usług związanych z transportem. W czwartym kwartale tego roku udostępnione mają zostać płatności za autostrady. Natomiast wdrożenie usługi zakupu biletów komunikacji miejskiej zaplanowano na przyszły rok.

mBank dołączył do grona instytucji oferujących klientom w bankowości mobilnej usługi dodatkowe związane z transportem.

Źródło: Cashless.pl

Autor

Najnowsze