27.5 C
Warszawa
niedziela, 14 sierpnia 2022

Właściciel Mohito, Reserved i Sinsay łączy siły z Klarną

Koniecznie przeczytaj

Grupa LPP, będąca właścicielem marek takich jak Mohito, Reserved i Sinsay nawiązała współpracę z Klarną. Jednym z udogodnień wypływających z połączenia sił mają być płatności odroczone.

Klarna poinformowała o nawiązaniu współpracy z LPP, polską grupą odzieżową, będącą właścicielem marek Reserved, Sinsay, Mohito, House i Cropp. Dzięki temu klienci LPP będą mogli korzystać z opcji płatności oferowanych przez Klarnę. Usługa będzie dostępna w wybranych krajach europejskich, w tym w Polsce, Niemczech i Wielkiej Brytanii.

Pozwoli to korzystać polskim klientom ze sztandarowego produktu Klarny, czyli “Zapłać za 30 dni”. Początkowo opcja ta pojawi się w sklepach internetowych marek grupy LPP. Firmy pracują także nad wdrożeniem płatności odroczonych do placówek handlowych. Zanim to nastąpi, usługa BNPL (kup teraz, zapłać później) ma się pojawić w aplikacji mobilnej LPP.

“Zapłać za 30 dni” to usługa umożliwiająca bezkosztowe odroczenie płatności o 30 dni. Klient może więc złożyć zamówienie, odebrać produkt, sprawdzić go, a następnie zdecydować, czy chce zostawić go i opłacić zamówienie, czy też odesłać, nie ponosząc przy tym kosztów zakupu.

Szerszą ofertę opcji finansowania firmy przygotowały zaś dla klientów spoza Polski. W Wielkiej Brytanii, Niemczech oraz innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej, gdzie działa LPP, dostępna będzie też m.in. opcja “Zapłać w 3 ratach”.

Źródło: Cashless.pl

Autor

Najnowsze