24.6 C
Warszawa
niedziela, 14 sierpnia 2022

Już od przyszłego tygodnia baton Fame MMA tylko w sklepach sieci Biedronka

Koniecznie przeczytaj

Batony czekoladowe Fame MMA to nowy produkt spożywczy dostępny w sklepach sieci Biedronka od przyszłego tygodnia.

Jak informuje Arkadiusz Żyźniewski z Działu Zakupów sieci Biedronka, wafel czekoladowy będzie sprzedawany na terenie całego kraju od przyszłego tygodnia. Produkt ten będzie można zakupić jedynie w Biedronce. Co więcej, to jedyny oficjalny produkt spożywczy przygotowany pod patronatem Fame MMA, polskiej federacji organizującej walki z udziałem znanych osób.

Sieć nie odpowiedziała na pytanie o cenę detaliczną batona. Michał Jurczyga z biura prasowego federacji zaznacza, że cena detaliczna pozostaje w gestii Biedronki. Wiadomo jedynie, że Biedronka wprowadza baton firmowany przez freakfightową federację walk Fame MMA do sprzedaży 28 lipca.

Fame MMA to polska federacja organizująca gale typu freak show fight, odbywające się od połowy 2018 roku. Walczą w nich celebryci, youtuberzy, influencerzy oraz inne znane osoby. W 2018 roku firma zanotowała 3,6 mln zł przychodów. Przy 1,97 mln zł kosztów operacyjnych osiągnęła 528,2 tys. zł zysku netto. Natomiast w 2019 roku miała już 17,77 mln zł wpływów, 15,86 mln zł wydatków operacyjnych i 1,92 mln zł zysku netto.

Udziałowcami Fame MMA są poznańscy biznesmeni Krzysztof Rozpala i Rafał Pasternak (każdy ma 28 proc. udziałów), celebryta Wojciech Gola popularny głównie z reality show „Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy” (18 proc.) oraz youtuber Michał Baron znany jako Boxdel (też 18 proc.).

Źródło: Wirtualne Media

Autor

Najnowsze