25.2 C
Warszawa
środa, 17 sierpnia 2022

Biedronka rozwija własny sklep internetowy

Koniecznie przeczytaj

Biedronka Home to nowy sklep internetowy znanej w Polsce sieci handlowej. Ma ona oferować głównie artykuły przemysłowe. Na razie serwis testują pracownicy Biedronki.

Biedronka rozwija własny sklep internetowy, czyli “Biedronka Home”. Jak informuje serwis spidersweb.pl, rozwiązanie jest obecnie testowane przez pracowników sieci. Na ofertę nowego podmiotu składa się blisko 1 tys. produktów, ale ma się ona rozszerzać. Sklep oferuje zarówno produkty marek własnych, jak i tych należących do innych firm.

Klienci odwiedzający Biedronka Home trafią na ofertę produktów przemysłowych z różnych kategorii. Będą to m.in. przybory kuchenne, odzież, elektronika i narzędzia, a także artykuły z kategorii Dziecko czy Zdrowie i uroda. W sklepie próżno natomiast szukać oferty spożywczej. Użytkownik serwisu po skompletowaniu koszyka może wybrać dostawę do domu lub paczkomatu. Darmowa dostawa dotyczy zamówień o wartości minimum 149 zł. Płatność pozwala wskazać na szybkie przelewy, Blik, kartę, ale też płatności odroczone.

Sieć sklepów w nowym serwisie zapewne zrobi użytek z karty Moja Biedronka, którą teraz łatwo zdigitalizować. Umożliwia to nowa aplikacja udostępniona na platformy Android oraz iOS. Aplikacja zapisuje historię transakcji. Dzięki niej smartfon może też pełnić funkcję czytnika kodów kreskowych. Jedną z nowości wprowadzonych przez popularny dyskont jest szybka płatność Blik, bez wpisywania kodu. Wystarczy przyłożyć telefon do terminala i zaakceptować płatność w aplikacji bankowej. Za tę nowość odpowiadają Pekao oraz operator płatności Tpay.

Jeszcze wiosną 2020 roku Biedronka poinformowała o możliwości robienia zakupów w swoich sklepach za pośrednictwem aplikacji Glovo. Klienci mogli wówczas zamawiać produkty ze 100 sklepów w 10 miastach, a oferta składała się z 1 tys. produktów najczęściej kupowanych przez konsumentów. W połowie 2021 roku sieć marketów uruchomiła pierwszy sklep marki własnej na Allegro, a kilka miesięcy później wystartował BIEK, czyli usługa ekspresowej dostawy zakupów, przy której sieć dyskontów również współpracuje z Glovo.

Źródło: Cashless.pl

Autor

Najnowsze