27.6 C
Warszawa
piątek, 19 sierpnia 2022

Payback Pay to nowa usługa od Payback

Koniecznie przeczytaj

W Polsce pojawi się usługa Payback Pay. Nowa funkcja od Payback działa w połączeniu z Apple Pay i Google Pay. Aplikacja Payback liczyła w lipcu około miliona użytkowników.

Jedną z innowacji aplikacji Payback jest Payback Pay, pozwalający płacić w partnerskich sklepach oraz punktach usługowych (stacjonarnych) i jednocześnie zbierać punkty. Z rozwiązania mogą korzystać użytkownicy najnowszej wersji apki instalowanej na urządzeniach z Androidem i iOS. Jednocześnie muszą oni korzystać z Google Pay lub Apple Pay oraz posiadać kartę debetową lub kredytową dodaną do Portfela Google lub Apple Wallet.

W aplikacji pojawił się także kalkulator punktów, który pozwala sprawdzić w prosty sposób, ile punktów klient zdobędzie za dane zakupy. Aby to zrobić, wystarczy wpisać ich wartość i wybrać sklep. Narzędzie pomoże też oszacować, o ile więcej punktów zyska klient, jeśli przed zakupami aktywuje kupon przypisany do danego sklepu. Kalkulator jest dostępny dla wszystkich użytkowników aplikacji Payback, bez względu na rodzaj urządzenia czy system operacyjny.

Payback to największy program bonusowy w Polsce. W gronie jego partnerów można znaleźć sieci supermarketów i kin, stacje benzynowe czy popularne platformy e-commerce. Uczestnicy programu mogą zbierać punkty przy pomocy plastikowych kart i aplikacji. Według firmy pod względem aktywności klientów lipiec był miesiącem rekordowym: z apki skorzystało ponad milion osób. To o prawie 25 proc. więcej niż w poprzednich miesiącach. Uczestnicy programu zebrane punkty mogą wykorzystać podczas płatności za zakupy, wymienić na nagrody albo przekazać na cele charytatywne.

Źródło: Cashless.pl

Autor

Najnowsze