10.5 C
Warszawa
niedziela, 2 października 2022

Revolut zamienia konto Junior na “Revolut <18"

Koniecznie przeczytaj

Następuje przekształcenie kont Junior w “Revolut <18”. mianie zostanie również poddany design aplikacji oraz karty.

Dwa dni temu cashless.pl poinformował, że Revolut jeszcze w tym tygodniu odświeży ofertę kont dla dzieci i młodzieży. Brytyjski fintechowy bank rozesłał do mediów komunikat prasowy o wprowadzanych dzisiaj zmianach.

Konto Junior przekształcono w “Revolut <18”. Wprowadzono nowy design kart i aplikacji. Teraz będą dominować kolory cytrynowożółty i czarny. Dodano też funkcję wysyłania błyskawicznych darmowych przelewów do pozostałych użytkowników “Revolut <18”, znaną z wersji aplikacji przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Ponadto młody klient będzie mógł spersonalizować wygląd karty. W aplikacji dodano moduł do projektowania kart.

Użytkownik aplikacji “Revolut <18” może też przeglądać wykonane transakcje, otrzymywać błyskawiczne powiadomienia o wydatkach i ustalać cele oszczędnościowe. Rodzice lub opiekunowie tak jak dotychczas mogą ustawić regularny dzień wypłaty kieszonkowego lub zaplanować zestaw wyzwań do podjęcia i ukończenia, które warunkują wypłatę nagrody.

Revolut deklaruje, że w Polsce z usługi Junior korzystało do tej pory blisko 100 tys. osób, ale jest to łączna liczba młodych użytkowników i ich opiekunów. W rzeczywistości więc można szacować, że aplikacji używa nie więcej niż 50 tys. dzieci i nastolatków. Fintech podaje, że na świecie z usługi korzysta 1,6 mln osób.

Źródło: Cashless.pl

Autor

Najnowsze