10.5 C
Warszawa
niedziela, 2 października 2022

Nowa aplikacja Biedronki ma już trzy miliony pobrań

Koniecznie przeczytaj

Aplikację mobilną sieci Biedronka pobrało do tej pory trzy mln użytkowników. Każdego dnia od kilkunastu do kilkudziesięciu tys. klientów Biedronki instalowało ją na swoich smartfonach.

Klienci Biedronki, którzy zainstalowali aplikację, korzystają z niej średnio trzy lub cztery razy w tygodniu. W ostatnich tygodniach prawie 93 proc. klientów używających aplikacji odwiedziło sklep w celu dokonania zakupów, w tym zakupu produktów oferowanych im w niższych cenach. Sieć podaje, że jej klienci zaoszczędzili od maja do dziś ponad 250 mln zł, korzystając z narzędzia Shakeomat. Pozwala ono na dostęp do produktów w specjalnych cenach, dobieranych indywidualnie pod konkretnego klienta. Klienci posługujący się aplikacją najczęściej sięgali po oferowane im w specjalnych cenach produkty.

Aplikacja pozwala na korzystanie z usługi Moja Biedronka. Wystarczy wpisać numer telefonu, by dodać wirtualną kartę programu do aplikacji. Znajduje się tam kod obrazkowy do skanowania przy sklepowej kasie. Osoby, które dotąd nie posiadały plastikowej karty Moja Biedronka, mogą dzięki aplikacji założyć nowe konto w tym programie. W aplikacji można znaleźć też oferty promocyjne dostępne w Biedronce. Pozwala ona również na wybranie sklepu sieci z listy i oznaczenie go jako „Mój sklep”. Dzięki temu, np. przy produktach wybranych z gazetki, widać ich dostępność w wybranym przez użytkownika sklepie.Aplikacja Biedronki pozwala też sprawdzić ceny produktu. “Skaner cen” zgodnie z nazwą umożliwia sprawdzenie ceny produktu i płacenie Blikiem bez kodu. W aplikacji znajdują się też paragony z poprzednich zakupów, które klient zrobił z wykorzystaniem Mojej Biedronki. Program lojalnościowy Moja Biedronka ma obecnie ponad 11,8 miliona aktywnych użytkowników. W 2021 r. sieć Biedronka zanotowała 14,54 mld euro przychodów, o 11 proc. więcej niż przed rokiem. Na koniec roku miała 3250 sklepów, po wzroście w ciągu roku o 135.Źródło: Wirtualne Media

Autor

Najnowsze