14.9 C
Warszawa
czwartek, 6 października 2022

Oficjalny start platformy wszystko.pl. Sprzedawcy mogą się już rejestrować

Koniecznie przeczytaj

Internetowi sprzedawcy mogą już rejestrować się na wszystko.pl. Platforma ma być konkurencją dla Allegro. Comarch współpracuje nad jej rozwojem z operatorem serwisu Przelewy24.

Comarch pochwalił się oficjalnym startem swojej platformy zakupowej. Firmy sprzedające w Internecie mogą już rejestrować się na wszystko.pl i dodawać swoje produkty w serwisie. Z takiej możliwości mogą skorzystać wszystkie podmioty, które prowadzą działalność gospodarczą w Polsce. Muszą jedynie zostać pozytywnie zweryfikowane przez system rodzimej spółki informatycznej. Na wszystko.pl pojawił się już np. Neonet.

Comarch wskazuje na zalety swojej platformy, m.in. brak opłat za wystawianie produktów oraz utrzymanie konta. To także zerowa prowizja od sprzedaży w każdej kategorii i brak konkurencji ze strony operatora platformy, ponieważ bie planuje on uruchamiać własnego sklepu w serwisie. Do tego dochodzą proste integracje z Comarch ERP (oprogramowanie do zarządzania i prowadzenia księgowości), BaseLinker (system do zarządzania sprzedażą w e-commerce) czy Open API. Partnerem Comarchu w tym przedsięwzięciu jest operator bramki Przelewy24.

Informacje na temat uruchomienia wszystko.pl w nowej odsłonie pojawiły się już przeszło rok temu. Zapowiadano wówczas, że marketplace wystartuje na początku 2022 roku. Tak się nie stało. Natomiast premiera platformy dla konsumentów planowana jest na koniec br. Do tego czasu serwis ma się doczekać m.in. aplikacji mobilnej.

Źródło: Cashless.pl

Autor

Najnowsze