14.9 C
Warszawa
czwartek, 6 października 2022

Siedziba główna Netto polska przenosi się do Warszawy

Koniecznie przeczytaj

Właściciel sieci sklepów Netto przenosi swoją siedzibę główną do Warszawy. Centrala firmy zajmie powierzchnię ok. 2000 m2 w Harmony Office Center II.

Zmiana lokalizacji siedziby biura głównego Netto Polska jest kolejnym ważnym krokiem tuż po konwersji Tesco i ekspansji we wschodniej i południowej Polsce. Jak informuje CEO Netto Polska Hugo Mesquita, po przejęciu niemal 300 sklepów Tesco, w ciągu ostatniego roku Netto Polska powiększyło się do 650 placówek w całym kraju. To jego zdaniem doskonały moment na podjęcie działań mających na celu rozbudowanie zespołu i zapewnienie dalszego rozwoju biznesu.

Około 20 proc. zespołu administracji Netto Polska pozostanie w obecnej siedzibie firmy w Szczecinie. W związku z tym nadal będzie ona posiadała silny regionalny oddział w zachodniej Polsce. Od 1995 roku mieści się tam jej siedziba główna. Netto Polska zajmie ok. 2000 metrów kwadratowych powierzchni w budynku Harmony Office Center D. Proces przenoszenia się do nowej siedziby rozpocznie się jesienią br. Natomiast jego zakończenie planowane jest na wiosnę 2023 r. Harmony Office Center II to obiekt znajdujący się na warszawskim Mokotowie.

W skład kompleksu wchodzą trzy biurowce, oferujące ponad 18 tys. m2 powierzchni najmu oraz ponad 400 miejsc parkingowych. Właścicielem warszawskiego kompleksu biurowego Harmony Office Centre II jest fundusz Catalyst Core Plus European Property Fund (CCPEPF). Zarządza nim Catalyst Capital, który w transakcji reprezentowała firma doradcza Savills. Kompleksową obsługę transakcji przeprowadził zespół JLL Polska.

Źródło: Wirtualne Media

Autor

Najnowsze