Reklama


Biuro Reklamy i Marketingu „Gazety Finansowej” tel. (022)375 94 64 tel./faks (022) 375 94 63

e-mail: reklama@gazetafinansowa.pl ul. Domaniewska 37, lok 23 2-672 Warszawa

Wiceprezes, Dyrektor Zarządzający: Agnieszka Prasowska tel. + 48 501 209 900 e-mail: a.prasowska@gazetafinansowa.pl

Dyrektor ds. Klientów Strategicznych: Aleksandra Piekarska tel. + 48 512 382 737 e-mail: a.piekarska@gazetafinansowa.pl

Portal GF24.pl jest jednym z liderów polskiego rynku biznesowo–finansowego. Powstał w oparciu o wieloletnie doświadczenie tygodnika ekonomicznego „Gazeta Finansowa”, istniejącego od ponad 13 lat na rynku prasowym. Jest źródłem najświeższych informacji z zakresu bankowości, giełdy, inwestycji, mediów i marketingu, ubezpieczeń, finansów, nieruchomości, prawa i biznesu.

Naszą główną misją jest dostarczanie rzetelnej wiedzy na tematy ekonomiczne ponad podziałami politycznymi. Portal serwuje najświeższe informacje z zakresu: bankowości, giełdy, inwestycji, mediów i marketingu, ubezpieczeń, finansów, nieruchomości, prawa i biznesu wzbogacony o komentarze niezależnych ekspertów, a także publicystów i dziennikarzy „Gazety Finansowej”. GF24.pl to nie tylko analiza bieżących wydarzeń, ale także prognozy na nadchodzące tygodnie, wsparte doświadczeniem uznanych analityków, dzięki temu uważana jest za cenne źródło informacji dla biznesu.

Na bazie rosnącej oglądalności portal dynamicznie rozwija ofertę promocyjno-reklamową. Poza tradycyjnymi kampaniami reklamowymi (wykorzystującymi kreacje typu billboard, double billboard, skyscraper, TopLayer, watermark, itd.) umożliwia prowadzenie niestandardowych akcji, takich jak np. sponsoring serwisu, ankiety, czy kampanie na niestandardowych nośnikach).