24.9 C
Warszawa
środa, 7 czerwca 2023

Świat

00:43:24

Czy Kolumbia to dobre miejsce na biznes?

Gościem amb. Andrzeja Braitera jest JE Assad José Jater Peña, Ambasador Republiki Kolumbii w Polsce.
00:44:55

Dobry oficer operacyjny musi być cwaniakiem

Czy polskie służby są dobrze przygotowane do rosnącego zagrożenia ze strony rosyjskiego wywiadu? Czy zwierzchnicy oficerów zdają sobie sprawę z sytuacji w służbach, a...
00:21:29

Jak prowadzić międzynarodową firmę?

O czym muszą pamiętać polskie firmy chcące awansować do ligi międzynarodowej? Gościem amb. Andrzeja Braitera jest Paweł Grotowski.
00:36:38

Chiny i Zachód dogadają się kosztem Rosji?

Jakie wnioski płyną z ostatniego szczytu G7? Czy Zachód dogada się z Chinami kosztem Rosji? Gościem mjr. Roberta Chedy jest płk Andrzej Derlatka.
00:19:57

Uzdrowić polską dyplomację

Jakie są problemy polskiej służby zagranicznej? Co musi się zmienić, aby podnieść efektywność naszych dyplomatów i zaangażować ich w pomoc polskim przedsiębiorcom? Gościem amb. Andrzeja...
00:19:56

Polonia w Ameryce Łacińskiej

Jak wygląda współpraca dyplomatów z Polonią na świecie? Czym wyróżnia się jej skupisko w Ameryce Łacińskiej? Gościem amb. Andrzeja Braitera jest amb. Marek Makowski.
00:19:53

Rozwój gospodarczy Ameryki Łacińskiej

Jak dzisiaj wygląda rozwój gospodarczy państw Ameryki Łacińskiej? Jakie są zasługi neoliberalizmu dla przemian w regionie? Gościnią amb. Andrzeja Braitera jest dr Joanna Gocłowska-Bolek.
00:32:45

Nowa oś podziału świata: Północ-Południe

Dlaczego wiele państw Afryki, Azji i Ameryki Południowej pozostaje neutralnych wobec Rosji po agresji na Ukrainę? Jak Rosja i Chiny pozyskują sojuszników? Czy Zachód...
00:18:02

Biznes w Ameryce Łacińskiej

Jak prowadzić biznes w Ameryce Łacińskiej? Jak zdobyć sympatię Latynosów? Gościem amb. Andrzeja Braitera jest Anna Józefowicz.
00:18:32

Handel bronią a polskie firmy

Czy polski sprzęt wojskowy jest ceniony na świecie? Jak wygląda handel bronią w praktyce? Gościem amb. Andrzeja Braitera jest Krzysztof Firkowski.

Najnowsze informacje