19.1 C
Warszawa
sobota, 13 kwietnia 2024

Enel-med otwiera pierwszy punkt pobrań Drive Thru

Koniecznie przeczytaj

W poniedziałek 09.11 Centrum Medyczne Enel-Med wprowadziło  do oferty kolejne badanie diagnostyczne w kierunku koronawirusa SARS-COV-2 – test genetyczny metodą RT-PCR (wymaz).

Próbki do badania będą pobierane w specjalnym punkcie Drive Thru usytuowanym na parkingu centrum handlowego Homepark Targówek w Warszawie.

W związku z bardzo poważną sytuacją epidemiczną coraz więcej naszych pacjentów kierujemy na  diagnostykę koronawirusa SARS-COV-2. Chcąc  zapewnić pełną ścieżkę opieki  uruchomiliśmy pierwszy punkt enel-med Drive Thru.  Będziemy dokładać wszelkich  starań, aby wynik badania RT-PCR był znany już w ciągu 24 godzin. Wynik będzie do pobrania w aplikacji enel-med lub systemie on-line. W przypadku  pozytywnego wyniku testu, enel-med oferuje interpretację lekarską w formie teleporady, wliczoną w cenę badania.– tłumaczy Jacek Rozwadowski, Prezes Zarządu Grupy ENEL-MED.

W celu zachowania najwyższych środków bezpieczeństwa i  nienarażania innych pacjentów enel-med, na parkingu centrum handlowego Homepark Targówek przy ul. Malborskiej 47 otwieramy punkt Drive Thru, mogący pobrać próbki od kilkudziesięciu pacjentów dziennie. Punkt będzie czynny od poniedziałku do piątku od 8 do 19, a w soboty i niedziele od 9 do 14.

Punkt pobrań Drive Thru na parkingu centrum handlowego Homepark Targówek przy ul. Malborskiej 47

Testy genetyczne RT-PCR to kolejna metoda diagnostyczna w kierunku COVID-19 oferowana przez Centrum Medyczne Enel-Med. W naszej ofercie znajdują się także testy serologiczne, pozwalające stwierdzić czy pacjent przebył już chorobę (testy na obecność przeciwciał koronawirusa SARS-CoV-2). Równocześnie pracujemy nad uruchomieniem punktów Drive Thru w innych miastach – najbliższy zostanie uruchomiony w Katowicach, a jeszcze w listopadzie  oferta produktów zostanie poszerzona o testy antygenowe.

Osoby zainteresowane wykonaniem testu przed udaniem się do punktu Drive Thru powinny kupić  produkt na stronie internetowej enel-med, w aplikacji mobilnej i systemie on-line.

Wszelkie informacje o ofercie można znaleźć na https://testnakoronawirusa.enel.pl/

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Najnowsze