28.7 C
Warszawa
wtorek, 18 czerwca 2024

Konferencja Wellbeing w praktyce – poznaj najlepsze praktyki od liderów wellbeingu w Polsce

  • 10 maja 2023 r. Wellbeing Institute organizuje szóstą odsłonę konferencji “Wellbeing w praktyce”.
  • Do 1 maja istnieje możliwość kupna biletów w promocyjnej cenie.
  • Na uczestników czekają prelekcje managerów odpowiedzialnych za dobrostan ludzi w polskich firmach oraz dwa panele dyskusyjne z ich udziałem „The Best of Wellbeing” i „Wellbeing Leader”.
  • W tym roku gościem specjalnym konferencji będzie Marek Kamiński, zdobywca biegunów, innowator, ekspert z dziedziny motywacji i odporności psychicznej.
  • Wydarzenie odbędzie się stacjonarnie w Warszawie oraz będzie transmitowane online.
  • Poprzez specjalny formularz istnieje również możliwość zadania pytania ekspertom lub zasugerowania tematu, jaki powinien pojawić się podczas konferencji.

Konferencja „Wellbeing w praktyce” to okazja, aby z pierwszej ręki poznać dobre praktyki liderów dbania o dobrostan pracowników w Polsce. W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele zwycięskich firm w zorganizowanym przez Wellbeing Institute konkursie “The Best of Wellbeing 2022”, czyli ING Hubs Poland (1. miejsce), mBank S.A. Polska (2. miejsce) i LUX MED (3. miejsce). Opowiedzą oni o realizowanych programach, mających na celu poprawę dobrostanu i satysfakcji ludzi w organizacjach.

Zaproszeni liderzy i eksperci z różnych branż pochylą się nad zaproponowanymi przez wellbeingową społeczność zagadnieniami podczas dwóch paneli dyskusyjnych. Uczestnicy konferencji mogą zatem liczyć na dużą dawkę praktycznej wiedzy, rozwiązań i inspiracji dla biznesu. Będą mieli także okazję zapoznać się z najnowszymi trendami odnośnie wellbeingu oraz wymienić się spostrzeżeniami z życia własnych firm.

W pierwszym panelu dyskusyjnym „The Best of Wellbeing” zobaczymy reprezentantów organizacji z różnych branż, które zdobyły wyróżnienie we wspomnianym konkursie. Mowa o firmach Atos Poland Global Services, BAT DBS Poland, Intrum, Novum Finance sp. z o.o. i Orange Polska.

Drugi panel “Wellbeing Leader” to spotkanie z firmami, które uzyskały Certyfikat Wellbeing Leader 2023, spełniając 23 standardy opracowane przez Wellbeing Institute. Zobaczym w nim przedstawicieli takich organizacji jak: Capgemini Polska, Credit Agricole Bank Polska S.A., Bank Pekao S.A., DHL Parcel Polska, Bank Gospodarstwa Krajowego i ING Hubs Poland.

Więcej informacji o programie konferencji, zaproszonych gościach oraz możliwości kupna biletów na stronie wydarzenia: https://wellbeinginstitute.com.pl/konferencja-wellbeing-w-praktyce/

W tym roku organizatorzy konferencji zapraszają wszystkich do jej współtworzenia poprzez możliwość zadawania pytań i sugerowania, jakie tematy z obszaru wellbeingu biznesowego powinny zostać poruszone przez ekspertów. Jak podkreśla Agata Pelc, Dyrektor Zarządzająca Wellbeing Institute:

– W przypadku tegorocznej edycji konferencji stawiamy na bardziej interaktywną formułę. Dlatego proponujemy wellbeingowcom i HR-owcom, aby zadawali pytania i wyrażali swoje potrzeby w kontekście zagadnień związanych z obszarem dobrostanu w organizacji. Chcemy, by było to wydarzenie dla ludzi, adresujące ich rzeczywiste wyzwania i najbardziej aktualne problemy. Obiecuję, że wyciągniemy z zaproszonych praktyków ile się da, aby znaleźć odpowiedzi i wydobyć esencję wellbeingu biznesowego. Jest to tym bardziej istotne, że o kwestii tej jest coraz głośniej w Polsce, co jest oczywiście pozytywne. Z drugiej jednak strony tworzą się wokół tego tematu pewne mity i bywa on spłycany.

Zapytaj ekspertów o to, co dla Ciebie ważne na: https://bit.ly/WELLBEINGwPRAKTYCE

Partnerem merytorycznym konferencji „Wellbeing w praktyce” 2023 jest Wellbee, platforma online dającą dostęp do spersonalizowanej psychoterapii, prowadzonej przez wyselekcjonowanych specjalistów.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Najnowsze