e-wydanie

11 C
Warszawa
piątek, 19 kwietnia 2024

CO CZYNI NORTHGATE LOGISTICS NAJSKUTECZNIEJSZĄ SPEDYCJĄ MIĘDZYNARODOWĄ?

Anna Krzyśko Vasković prezes Zarządu Northgate Logistics

Sukcesem Northgate Logistics są ludzie. Nasz zespół składa się z ponad setki bardzo doświadczonych, profesjonalnych i skutecznych spedytorów.

Obsługujemy dwa tysiące klientów rocznie z uwzględnieniem każdego sektora gospodarki. Jesteśmy bardzo aktywni na rynkach międzynarodowych i dzięki temu 65 proc. wszystkich zorganizowanych transportów w roku 2023 to transport pozakrajowy. Serwis, jaki świadczymy klientom, zawsze charakteryzuje się najwyższą jakością usług, bezpieczeństwem transakcji i przede wszystkim dbałością o interes klientów. Satysfakcja naszego kontrahenta jest gwarancją tego, że klient ponownie wybierze usługę firmy Northgate Logistics. I tak się dzieje.

Na najwyższym poziomie 

Branża TSL jest bardzo wrażliwa na zmiany w gospodarce, dlatego ewidentnie musimy pilnować, żeby jakość naszych usług, etyka biznesu, którą się kierujemy, była jak najwyższa. Wiele przedsiębiorstw dostrzega już korzyści związane właśnie z poszanowaniem relacji partnerskich. To jest progres. Northgate Logistics ewidentnie od początku powstania mocno stawia na to, żeby wartości, którymi się kierujemy, były odczuwalne przez naszych kontrahentów. I za to nas doceniają.

Odnaleźć się na nowo

Wyraźne spowolnienie gospodarcze spodziewane jest w skali globalnej, wewnątrz całego rynku TSL bez względu na rodzaj transportu i model biznesowy. W tej nowej rzeczywistości firmy logistyczne będą zmuszone odnaleźć się na nowo. My jesteśmy na to gotowi od lat. Obserwując zmieniające się otoczenie, działamy na najtrudniejszym z rynków logistycznych, rynku spotowym. Umiemy być odpowiedzią na potrzeby klientów, gdy coraz wyraźniej widać przeorganizowanie się państw w bloki regionalne, gdzie wydatki na pozyskiwanie paliw kopalnych zmienią się w wydatki na ich zastępowanie a surowce o krytycznym znaczeniu dla gospodarki w przyszłości, takie jak minerały i żywność, mogą odgrywać coraz ważniejszą rolę w gospodarce i geopolityce.

Konsekwencja w utrzymaniu standardów jakości

Często zadaje mi się pytanie, co trzeba zrobić, żeby osiągnąć sukces? Mówimy o rynku logistycznym, który jest rynkiem niełatwym, wymagającym, mającym też ekonomiczne i polityczne uwarunkowania. To, co określa sukces naszej firmy, to absolutna konsekwencja w utrzymaniu standardów jakości dostarczanych usług bez względu na zewnętrzne uwarunkowania gospodarcze. W naszej branży borykamy się z wieloma czynnikami. Częste korekty w przepisach prawa, nieprzewidywalne z racji niestabilnej gospodarki oczekiwania klientów, zmieniające się standardy wymuszone zmianami środowiskowymi. Najważniejsza jest jednak konsekwencja w dążeniu do bycia najlepszym.

Najnowsze