20 C
Warszawa
niedziela, 14 lipca 2024

Liderzy technologii

LIDERZY TECHNOLOGII 2017 – Gazeta Finansowa

Liderzy_Technologii.pdf

TECHNOLOGIA PRZYSZŁOŚCI CZY EFEKTOWNY „GADŻET”?

W styczniu tego roku Amazon otworzył pierwszy sklep swojej marki (Amazon Go), w którym klienci zrobią zakupy bez wsparcia kasjera czy obsługi. O wdrożeniu podobnego systemu myśli Walmart, amerykańska sieć supermarketów (…)

Cztery miliardy osób na świecie korzysta z Internetu

Dane z raportu „Global Digital 2018”1 opublikowanego przez organizację We Are Social i firmę Hoosuite® wskazują, że już ponad połowa globalnej populacji posiada dostęp do Internetu. (…)

Nie boimy się automatyzacji

Nowym trendem na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy jest automatyzacja. (…)

Sięgamy po nowatorskie rozwiązania

Wykonawcy coraz częściej szukają rozwiązań kompleksowych, czystszych i szybszych. Jeśli producent jest w stanie zapewnić im produkt, który będzie gotowy do użytku niemal od ręki, zyska przewagę na rynku. (…)

Inwestujemy w energooszczędność

Wysokie koszty energii, opłaty za ogrzewanie czy klimatyzację są realnym problemem dla przedsiębiorstw i samorządów (…)

Platforma AmSpace, czyli cyfrowy pracownik w firmie

Technologia zmienia sposób, w jaki się komunikujemy oraz ze sobą współpracujemy. Dzięki nowym rozwiązaniom technologicznym szybciej i efektywniej wykonujemy nasze zadania. (…)

Czy chatboty wyprą aplikacje?

Na rynku dostępnych jest wiele aplikacji, które dotyczą niemal każdej dziedziny życia. Użytkownicy zmęczeni ich ilością, koniecznością aktualizowania i problemami z pojemnością pamięci na urządzaniach mobilnych, coraz częściej się ich pozbywają. (…)

Programmatic coraz silniejszy

W Stanach Zjednoczonych, które wyznaczają światowe trendy na rynku reklamy internetowej, programmatic buying rozpycha się rękami i nogami. Już w tym roku aż 82,5 proc. reklam typu display kupionych będzie w tym zautomatyzowanym modelu – donosi serwis eMarketer. (…)

Cyfrowa transformacja wymaga nowych kompetencji

Zrozumienie potrzeb klienta w różnorodnych kanałach komunikacji, zapewnienie zwinności organizacyjnej, umiejętność zarządzania kompleksowym procesem zmian i rozwój kompetencji pracowników to kluczowe elementy warunkujące powodzenie cyfrowej transformacji w instytucjach finansowych. (…)

Autobusy elektryczne mogą pozwolić zaoszczędzić setki tysięcy złotych

Od powstania rządowego Planu Rozwoju Elektromobilności nastąpił wzrost zaangażowania polskich władz i firm w rozwój polskiej branży pojazdów elektrycznych. Szczególnym uznaniem cieszą się e-autobusy, które mogą przynieść ogromne korzyści, zarówno finansowe, jak i środowiskowe. (…)

PLATFORMA CYBER FRAUD DETECTION BIK

Platforma BIK Cyber Fraud Detection to kolejne rozwiązanie po Platformie Antyfraudowej, które podwyższa stabilność i bezpieczeństwo sektora finansowego w Polsce oraz uwzględnia potrzeby instytucji finansowych w zakresie minimalizacji nadużyć, a tym samym ograniczenia ryzyka operacyjnego. (…)

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Najnowsze