17.9 C
Warszawa
niedziela, 19 maja 2024

Koniecznie przeczytaj

Teraz Polska opieka

Grupa Lux Med została nominowana w 28. edycji konkursu „Teraz Polska” organizowanego przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego.

Grupa została wyróżniona za skoordynowaną, kompleksową opiekę onkologiczną.

Lux Med od kilku lat rozwija kompetencje i infrastrukturę potrzebne do leczenia chorób onkologicznych. W grupie funkcjonuje Szybka Ścieżka Onkologiczna, która umożliwia pacjentowi z podejrzeniem choroby onkologicznej bezzwłoczne otrzymanie karty DiLO i pozwala na włączenie go pod opiekę koordynatora.

Należące do Grupy Lux Med placówki Magodent to wyróżniające się w Polsce ośrodki onkologiczne. Gwarantują dostęp do różnych metod leczenia; terapii spersonalizowanych z wykorzystaniem wielu innowacyjnych leków onkologicznych, a także terapii immunologicznych, które w ostatnich latach otwierają nową erę leczenia nowotworów. Doświadczony zespół lekarzy ma do dyspozycji placówki ambulatoryjne wyposażone w nowoczesny sprzęt i trzy szpitale, w tym otwarty w ubiegłym roku nowoczesny szpital onkologiczny na warszawskim Żoliborzu.

– Cieszymy się z nominacji do nagrody „Teraz Polska” – mówi Anna Rulkiewicz, prezes Grupy Lux Med. – Jako lider prywatnej opieki medycznej w Polsce bierzemy współodpowiedzialność za zdrowie Polaków i chcemy zwiększyć szanse polskich pacjentów onkologicznych na powrót do normalnego życia. Możemy to zrobić poprawiając dostęp do diagnostyki i leczenia, dlatego Grupa Lux Med rozwija model skoordynowanej, kompleksowej opieki onkologicznej – dodaje.

Laureatów konkursu poznamy 18 czerwca podczas uroczystej gali w Teatrze Wielkim. Konkurs „Teraz Polska” wyłania grupę najlepszych polskich produktów, usług, gmin i przedsięwzięć, które dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym, wyróżniają się na rynku oraz mogą być wzorem dla innych. Do tegorocznej edycji konkursu wpłynęło blisko 100 zgłoszeń, spośród których kapituła wyłoniła nominowanych.

WK

Najnowsze