18.5 C
Warszawa
czwartek, 20 czerwca 2024

NAJLEPSZY PRACODAWCA 2018

Zmień podejście…

Według najnowszych badań Instytutu Gallupa (2017) jedynie 15 proc. ludzi angażuje się w swoją pracę i odczuwa z niej satysfakcję. (…)

najlepszy_pracodawca_2018.pdf

Co zrobić, aby pracownicy nie mogli doczekać się poniedziałku, a nie piątku?

Budować przewagę konkurencyjną

Dynamiczny rozwój małej firmy z pewnością cieszy jej właścicieli. Rozwój jednak to nie tylko większe przychody, lecz i specyficzne problemy. (…)

15 NAJLEPSZYCH PRACODAWCÓW

Najlepszy pracodawca to pojęcie, pod którym dla każdego z nas może kryć się coś innego – dla jednego będzie to ten, który dobrze płaci, dla innego ten, który ma w swojej ofercie dużo benefitów, kto inny marzy o licznych szkoleniach i szybkim rozwoju kariery, a jeszcze inny o równowadze między życiem osobistym i zawodowym. Ważne, bez względu na to, czego oczekujemy, żebyśmy byli usatysfakcjonowani, żeby codzienna obecność w miejscu pracy nastrajała nas pozytywnie i by wzajemna relacja – ja – pracodawca – była korzystna dla obu stron. Sądzimy, że właśnie taką są w stanie zagwarantować zatrudnionym u siebie osobom ci, którzy znaleźli się na naszej liście Najlepszych Pracodawców. (…)

Radosne miejsce pracy

AmRest to lider rynku restauracyjnego w Polsce i jeden z najszybciej rozwijających się operatorów restauracji w Europie. Firma działa obecnie na 16 rynkach, posiada ponad 1650 lokali w portfolio, zatrudnia blisko 40 000 pracowników. Do 2020 AmRest chce zostać wiodącą firmą restauracyjną w Europie. Kluczem do realizacji tak ambitnego celu są zaangażowani i kompetentni pracownicy. (…)

Pracodawca atrakcyjny dla obcokrajowców

Według pracowników z Norwegii atrakcyjny pracodawca oferuje wysokie wynagrodzenie. Dla Niemców liczy się standard pracy. Z kolei Włosi cenią nieformalne podejście i szansę na rozwój kariery, a Czesi firmy mające solidną markę. (…)

Optymalizacja to zysk

Czas to pieniądz, ale czy potrafimy dobrze go wykorzystać? Dla rentowności przedsiębiorstwa kluczowa jest jego produktywność, a ta zależy od ludzi. Tymczasem, jak wynika z raportu za 2017 rok przygotowanego przez firmę VoucherCloud, w ciągu 8-godzinnego dnia pracy wydajnie pracujemy najwyżej przez 2 godziny i 53 minuty! Produktywność polskich przedsiębiorstw jest dużo niższa niż firm amerykańskich czy zachodnioeuropejskich. Dlaczego tak się dzieje i jak to zmienić? (…)

Studenci chcą pracować na etacie, ale nie mają pomysłu na swoją karierę

Z najnowszego raportu „Pierwsze kroki na rynku pracy 2018” wynika, że 51 proc. studentów i absolwentów uczelni wyższych planuje podjąć pracę na etacie. Ale zatrważa, że aż co trzeci z nich (36 proc.) nie ma żadnych planów zawodowych. Tymczasem studia to najwyższy czas, by rozejrzeć się za możliwościami rozwojowymi w wybranym zawodzie. (…)

Gdzie znaleźć zaangażowanych pracowników?

Rosnące oczekiwania pracowników, a także większe tempo prowadzenia biznesu sprawiają, że pracodawcom zależy, aby utrzymać wysokie zaangażowanie pracownika, a przede wszystkim poznać jego doświadczenie w firmie na każdym etapie cyklu życia w organizacji. (…)

 

 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Najnowsze