26 C
Warszawa
czwartek, 30 maja 2024

Koniecznie przeczytaj

LUX MED z kolejną nagrodą

Grupa LUX MED drugi rok z rzędu została laureatem rankingu Marka Godna Zaufania – My Company Polska, w kategorii „Opieka medyczna dla pracowników”.

Badanie, przeprowadzone przez instytut badawczy Kantar Millward Brown, wyłoniło marki produktów i usług, które budzą największe zaufanie wśród przedsiębiorców reprezentujących sektor MSP.

luxmed group

Polscy przedsiębiorcy wzięli udział w badaniu ankietowym i odpowiedzieli na pytanie, którym markom ufają najbardziej. W kategorii „Opieka medyczna dla pracowników” najwięcej głosów otrzymała Grupa LUX MED. Nagrodę w imieniu fi rmy odebrała Iwona Radko, dyrektor Pionu Doświadczeń Pacjenta.

– W Grupie LUX MED bardzo dużą wagę przykładamy do jakości i bezpieczeństwa świadczonych usług. Wyróżnienie to jest dla nas szczególnie ważne, ponieważ o przyznaniu nagrody decydują pracodawcy. Cieszymy się, że docenili oni naszą ofertę, profesjonalizm i zaangażowanie personelu. Każdego dnia podejmujemy starania, aby pacjenci i partnerzy biznesowi czuli się w Grupie LUX MED otoczeni wyjątkową opieką – mówi Anna Rulkiewicz, prezes Grupy LUX MED. Gala, na której ogłoszono wyniki badania i wręczono nagrody wyróżnionym firmom, odbyła się 5 czerwca w Pałacu Prymasowskim w Warszawie.

Grupa LUX MED jest liderem rynku prywatnych usług medycznych w Polsce i częścią międzynarodowej grupy Bupa, która działa, jako ubezpieczyciel i świadczeniodawca usług medycznych na całym świecie. Grupa LUX MED zapewnia pełną opiekę: ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, szpitalną i długoterminową dla ponad 1 900 000 pacjentów. Do ich dyspozycji jest ponad 200 ogólnodostępnych i przyzakładowych centrów medycznych, w tym placówki ambulatoryjne, diagnostyczne i szpitale, a także ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny oraz ponad 2600 poradni partnerskich. Firma zatrudnia 14 500 osób, około 6400 lekarzy i 3800 wspierającego personelu medycznego.

Grupa LUX MED jest Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego.

Najnowsze