e-wydanie

10.3 C
Warszawa
wtorek, 16 kwietnia 2024

IX Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG

Kolejna edycja Kongresu Podatków i Rachunkowości KPMG odbędzie się 15 stycznia 2019 roku w Warszawie.

Jest to największe tego typu wydarzenie w Polsce, kierowane do prezesów, członków zarządów oraz przedstawicieli kadry zarządzającej odpowiedzialnej za obszary podatkowe i rachunkowe w przedsiębiorstwach.

Za część merytoryczną wydarzenia odpowiadają eksperci KPMG z wieloletnim doświadczeniem w zakresie doradztwa podatkowego, prawnego oraz rachunkowości. Program Kongresu dostoswany jest do aktualnych potrzeb rynkowych, zgłaszanych przez klientów KPMG z całej Polski. W tym roku podczas wydarzenia zostaną omówione nowe regulacje i planowane zmiany w CIT, PIT, VAT. Przedstawione zostaną zagadnienia dot. Polskiej Strefy Inwestycji, Pracowniczych Planów Kapitałowych i nadchodzących wymagań XBRL. Eksperci KPMG przedstawią również tematy związane z cenami transferowymi, Monitoringiem Horyzontalnym, Innovation Box, Digital Tax oraz minimalizacją ryzyka opodatkowania w transakcjach międzynarodowych.

Udział w Kongresie jest bezpłatny, konieczna jest jednak wcześniejsza rejestracja. Zgłoszenia należy przesyłać najpóźniej do 4 stycznia 2019 roku za pośrednictwem formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie internetowej kpmg.com/pl/kongresKPMG. Warunkiem udziału jest otrzymanie mailowego potwierdzenia uczestnictwa od Organizatora. Możliwe jest uczestnictwo stacjonarne oraz poprzez transmisję online.

Data: 15 stycznia 2019 roku
Miejsce: Hotel Hilton, Grzybowska 63, Warszawa
Strona www: kpmg.com/pl/kongresKPMG

Najnowsze