4.6 C
Warszawa
poniedziałek, 4 marca 2024

Koniecznie przeczytaj

Wiarygodni wybrani

Agencja ISBnews przyznała nagrody i wyróżnienia „Najbardziej Wiarygodnym w Polskiej Gospodarce”.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

 

– Po sześciu latach istnienia naszej agencji doszliśmy do wniosku, że wypracowaliśmy już pewną pozycję na rynku medialnym – dzięki rzetelności i ciężkiej pracy. Ta pozycja jest dowodem na to, że osiągnęliśmy wiarygodność w oczach zarówno odbiorców naszych depesz, jak i spółek i podmiotów biznesowych. Uznaliśmy więc, że nasze doświadczenie, wiedza i rozeznanie rynku upoważnia nas do tego, aby uhonorować przedstawicieli polskiego biznesu – i wskazać te instytucje i osoby, które sami postrzegamy jako wiarygodne – powiedział prezes ISBnews sp. z o.o. i zastępca redaktora naczelnego Lesław Kretowicz.

Wręczenie nagród i wyróżnień odbyło się w Pałacu Kultury i Nauki. Patronat honorowy nad galą objęli Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie oraz fundacja Godła Promocyjnego „Teraz Polska”. Przedstawiciele tych urzędów i fundacji oraz redakcji ISBnews zasiedli też w kapitule nagrody.

Wiarygodni wybrani

Nagrody i wyróżnienia wręczono w dziewięciu kategoriach, m.in. dla Najbardziej Wiarygodnego Polskiego Inwestora Zagranicznego, dla firmy Maspex. Prezes i założyciel firmy, Krzysztof Pawiński, był też nominowany w kategorii Najbardziej Wiarygodny Prezes, ale ostatecznie laureatem nagrody został Marek Piechocki – założyciel i prezes LPP, największej polskiej firmy odzieżowej. W kategorii Najbardziej Wiarygodny Inwestor Zagraniczny w Polsce wyróżnienie zdobyła Grupa Leonardo – właściciel PZL Świdnik. Z kolei w kategorii Najbardziej Wiarygodny w Medycynie, wyróżnienie zdobyło Centrum Słuchu i Mowy Medincus, zaś główna nagroda przypadła Grupie Adamed. Wśród nominowanych do nagrody znalazła się Grupa Lux Med, jeden z liderów rynku prywatnych usług medycznych w Polsce.

– Tworząc nasz serwis, współpracujemy z ogromną liczbą firm, instytucji i indywidualności, mamy możliwość przyglądania się z bliska ich działalności, obserwowania – i pokazywania w naszych depeszach – jak udaje się im realizować plany, na ile konsekwentnie starają się je przeprowadzać, krótko mówiąc – na ile są wiarygodni. Naszymi wnioskami postanowiliśmy się podzielić – podsumował redaktor naczelny ISBnews Tomasz Oljasz.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Najnowsze