28.2 C
Warszawa
sobota, 20 lipca 2024

Koniecznie przeczytaj

Firma dla ludzi

Emitel w gronie Liderów Zarządzania Zasobami Ludzkimi

Emitel po raz trzeci w swojej historii znalazł się w gronie Liderów Zarządzania Zasobami Ludzkimi i pierwszy raz został uhonorowany Bursztynową Statuetką.

Oprócz statuetki przedstawiciele firmy otrzymali też certyfikat „Profesjonalne Zarządzanie Zasobami Ludzkimi”. Gala konkursu odbyła się w sali Senatu Uniwersytetu Warszawskiego w Pałacu Kazimierzowskim.

– Cieszymy się, że Kapituła Konkursu kolejny raz dostrzegła nasze działania. Wartość naszej spółki definiuje suma talentów i pasji pracowników. I choć jesteśmy bardzo różni, to jest coś, co nas łączy – nasze wartości. Ludzie są naszym największym dobrem i cieszymy się, że możemy wspólnie budować siłę spółki, jednocześnie dbając o własny rozwój zawodowy i osobisty. Wierzymy, że słuchając pracowników i odpowiadając na ich realne potrzeby, jesteśmy w stanie realizować nasze założenie bycia przyjaznym pracodawcą i atrakcyjnym miejscem pracy – powiedziała Anna Goleniowska, dyrektor HR Emitel. Konkurs „Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi” jest organizowany od 19 lat przez Instytut Pracy i Spraw Socjalnych pod patronatem honorowym Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

– Laureatami konkursu są „najlepsi z najlepszych” – przekonuje prof. dr hab. Aleksy Pocztowski, przewodniczący Kapituły. Co roku Kapituła wskazuje najlepszych pracodawców, a więc tych, którzy działają w oparciu o najlepsze światowe praktyki, dbają o kulturę organizacyjną i dobrą atmosferę pracy, szczególną uwagę przykładają do zarządzania różnorodnością w miejscu pracy i stale rozwijają pracowników, doskonaląc jednocześnie procesy związane z zarządzaniem. Wybór laureatów poprzedził szczegółowy audyt oraz rekomendacje komitetu oceniającego. Dodatkowo Konfederacja Lewiatan wyróżniła Emitel za odważną promocję i wdrażanie najlepszych praktyk zarządzania zasobami ludzkimi.

Najnowsze