14.5 C
Warszawa
niedziela, 23 czerwca 2024

Koniecznie przeczytaj

Zdrowie w harmonii

Nowa placówka na Mokotowie

W nowej placówce grupy Lux Med na warszawskim Mokotowie pacjenci mogą skorzystać z pomocy ponad 20 specjalistów z wieloletnim stażem, wśród których są psychiatrzy, psycholodzy, seksuolodzy oraz coache. Otwarcie poradni zbiega się w czasie z inauguracją nowej linii usług z zakresu zdrowia psychicznego, którą Grupa wprowadza do swojej oferty.

Poradnię zdrowia psychicznego „Harmonia” wyróżnia holistyczne podejście do potrzeb i problemów pacjenta, które coraz częściej związane są z aspektami psychologicznymi, wynikającymi m.in. z szybkiego i stresującego stylu życia. Leczenie i porady otrzymają zarówno dorośli, jak i dzieci.

– Dziś coraz ważniejsza staje się walka z chorobami cywilizacyjnymi, ale nie tylko takimi jak cukrzyca czy nadciśnienie tętnicze. Poważnym problemem jest też depresja. Co więcej, do wielu zachorowań prowadzi m.in. przewlekły stres, wynikający chociażby z trudność w znalezieniu równowagi pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym, czy wypalenia zawodowego. Chcemy pomóc pacjentom zmierzyć się również z tego typu problemami – mówi Anna Rulkiewicz, prezes Grupy Lux Med. W nowej poradni przy ul. Ludwika Narbutta w Warszawie znajduje się 11 komfortowych gabinetów. Ze świadczeń mogą skorzystać osoby posiadające abonament medyczny w Lux Med, jak również w ramach oferty fee-for-service.

Grupa jest liderem rynku prywatnych usług medycznych w Polsce i częścią międzynarodowej grupy Bupa, która działa, jako ubezpieczyciel i świadczeniodawca usług medycznych na całym świecie. Grupa LUX MED zapewnia pełną opiekę: ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, szpitalną i długoterminową dla ponad 1 900 000 pacjentów. Do ich dyspozycji jest ponad 200 ogólnodostępnych i przyzakładowych centrów medycznych, w tym placówki ambulatoryjne, diagnostyczne i szpitale, a także ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny oraz ponad 2600 poradni partnerskich. Firma zatrudnia 14 500 osób, około 6400 lekarzy i 3800 wspierającego personelu medycznego. Grupa LUX MED jest Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego.

 

Najnowsze