16.8 C
Warszawa
niedziela, 23 czerwca 2024

Koniecznie przeczytaj

Promocja turystyki w cieniu pandemii

W listopadzie, w Kamienicy Artystycznej przy ulicy Białostockiej w Warszawie, odbędzie się VIII Forum Promocji Turystycznej. W wydarzeniu weźmie udział ponad 20 ekspertów. Organizatorem Forum jest redakcja portalu WaszaTurystyka.pl.

Podczas Forum organizatorzy przewidzieli trzy sesje: „Bezpieczeństwo w podróży. Turystyka drogą do zdrowia” będzie poświęcona turystyce uzdrowiskowej, medycznej i rehabilitacyjnej, „Czy promocja turystyki grupowej ma sens” i „Jak prowadzić promocję turystyki w dobie koronawirusa”.

Podczas wydarzenia poznamy też laureatów konkursu „Kadry z Polski… i nie tylko”, którego celem jest wspieranie inicjatyw promocyjnych. Wśród partnerów konkursu i fundatorów nagród znajdą się m.in. Agencja Informacyjna, Fundacja im. XBW Ignacego Krasickiego, portal RaportCSR.pl i narodowy przewoźnik autokarowy Polonus.

Patronami VIII Forum Promocji Turystycznej są Ministerstwo Rozwoju, Polska Izba Turystyki, Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel, Rada Przemysłu Spotkań i Wydarzeń. WKS

Najnowsze