26 C
Warszawa
czwartek, 30 maja 2024

Vitalité na finiszu

Budowa osiedla Vitalité firmy Bouygues Immobilier Polska na warszawskim Wilanowie dobiega końca.

Cztery budynki osiedla wielorodzinnego Vitalité firmy Bouygues Immobilier Polska przy ul. Sytej na Wilanowie znajdują się w stanie surowym zamkniętym. Obecnie trwa montaż elewacji i balustrad. Prowadzone są także prace wykończeniowe, a wokół budynków układane są chodniki. Inwestycja ma zostać ukończona na początku 2021 r.
W każdym z budynków znajduje się 16 mieszkań, od dwóch do czterech pokoi. Obiekty znajdują się na jednej płycie garażowej. W podziemnym parkingu oprócz miejsc postojowych przygotowano komórki lokatorskie. W jednym z budynków wchodzących w skład osiedla znajdować się będzie SPA oraz siłownia. Strefa relaksu zostanie wyposażona w saunę i jacuzzi, zaś w siłowni znajdzie się kącik kibica oraz szatnie z prysznicami. Osiedle będzie mieć także wielofunkcyjne boisko, tereny zielone wraz z małą architekturą m.in. ławkami i stołami piknikowymi. – Vitalité to miejsce zachęcające do prowadzenia aktywnego trybu życia. Kameralne osiedle łączy w sobie komfort mieszkania pośród zielonego krajobrazu z zaletami życia w mieście – zapewnia Cezary Grabowski, dyrektor marketingu i sprzedaży w Bouygues Immobilier Polska.
Vitalité powstaje w sąsiedztwie obszaru Morysin, który rozciąga się między Jeziorem Wilanowskim a rzeczką Wilanówką. O dawnej historii miejsca przypominają m.in. istniejące do dziś budowle: klasycystyczny pałacyk w formie rotundy z 1811 r. i domek dozorcy z 1850 r. oraz pozostałości parku w stylu angielskim.

Najnowsze