15.7 C
Warszawa
poniedziałek, 24 czerwca 2024

Kadry z Polski. Ostatnie dni na zgłoszenie filmów

Jeszcze tylko przez dwa tygodnie można zgłaszać filmowe propozycję do konkursu „Kadry z Polski i… nie tylko”, organizowanego przez branżowy portal WaszaTurystyka.pl, na turystyczny film promocyjny. Wśród partnerów i fundatorów nagród w konkursie znajdują się Fundacja im. XBW Ignacego Krasickiego oraz portal RaportCSR.pl

Twórcy, którzy chcą wziąć udział w konkursie, mogą zgłaszać filmy w trzech kategoriach: dwóch dotyczących regionów i miast Polski, jednej – spotów promujących inne kraje. Wyniki zostaną ogłoszone podczas XI Forum Promocji Turystycznej, 12 października w Terminalu Lotniska Warszawa-Radom.

– Wierzymy, że jak w poprzednich edycjach zgłoszonych zostanie wiele wspaniałych filmów promocyjnych – profesjonalnych i amatorskich, nakręconych przez organizacje, samorządy, firmy i prywatnie. Wszystkich twórców zapraszamy do udziału – mówi Adam Gąsior redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl

Jak co roku celem konkursu jest wspieranie inicjatyw promocyjnych, które wyróżniają się jakością techniczną, zachęcają do odwiedzenia danego miejsca czy regionu, mają atrakcyjną formę i klarowną treść. W ocenie brana będzie pod uwagę pomysłowość, innowacyjność oraz jakość przekazywanych treści.

Filmy zakwalifikowane do konkursu głównego oceniane będą przez powołane przez jury w następujących kategoriach: Mój region najpiękniejszy, Smaczek regionu oraz Świat jest piękny.

Wśród partnerów konkursu i fundatorów nagród znajdują się m.in. Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego, Fundacja im. XBW Ignacego Krasickiego oraz RaportCSR.pl.

Najnowsze