20 C
Warszawa
piątek, 14 czerwca 2024

Koniecznie przeczytaj

Konkurs „Teraz Polska”. Ostatnie dni na zgłoszenie

Zostało już tylko kilka dni, aby zgłosić się do XXXIII edycji konkursu „Teraz Polska”. Do wyboru są trzy kategorie: produkty, usługi i przedsięwzięcia innowacyjne.

Żeby dołączyć do grona laureatów Konkursu „Teraz Polska”, trzeba wykonać dwa proste kroki: wypełnić ankietę rejestracyjną dostępną na stronie Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego i wnieść opłatę rejestracyjną. Następnie zgłaszająca się firma otrzyma ankietę weryfikacyjną, którą należy wypełnić i wysłać do Fundacji do 31 stycznia oraz wnieść opłatę weryfikacyjną. Co dzieje się dalej? Złożone z ekspertów komisje dokonują oceny zgłoszonych produktów i usług. Pozytywnie ocenione zgłoszenia trafią do kapituły, która, pod przewodnictwem prof. Michała Kleibera, wybierze tegorocznych laureatów Godła „Teraz Polska”. Poznamy ich pod koniec maja, podczas uroczystej gali w Warszawie, kiedy to do nagrodzeni odbiorą statuetki „Teraz Polska”.

– Konkurs „Teraz Polska” jest unikalną inicjatywą nie tylko ze względu na długą tradycję, ale i na przejrzysty, wiarygodny sposób weryfikacji i oceny zgłoszeń. W naszym konkursie równe szanse mają i rynkowi potentaci, i małe firmy – rywalizują bowiem na jakość. A ta, jak wiemy, nie jest zależna od wielkości obrotów – mówi Krzysztof Przybył, prezes fundacji.

Najnowsze