19.6 C
Warszawa
czwartek, 13 czerwca 2024

Koniecznie przeczytaj

Pierwsze takie centrum w Gdańsku

Największa prywatna sieć medyczna w Polsce otworzyła nowe Centrum Medyczne w Gdańsku, które ma zapewnić kompleksowe usługi z zakresu stomatologii.

Gdańskie Lux Med Stomatologia oferuje pełne leczenie dentystyczne, w tym m.in. stomatologię zachowawczą, chirurgię stomatologiczną oraz implantologię i protetykę na implantach a także leczenie pod mikroskopem i leczenie zaburzeń stawów skroniowo-żuchwowych. Ponadto dostępna jest też pełna diagnostyka radiologiczna, pantomografia, RTG i tomografia CBCT.Placówka dysponuje aż siedmioma specjalistycznymi gabinetami.

– Do tej pory w Gdańsku nasi pacjenci korzystali z usług stomatologicznych w placówkach ambulatoryjnych,dlatego tym bardziej cieszymy się, że możemy otworzyć pierwsze centrum Lux Med Stomatologia. Przy wyborze tego miejsca kierowaliśmy się komfortem i bezpieczeństwem pacjentów oraz naszych pracowników. Pomimo pandemii sukcesywnie rozwijamy sieć placówek w całej Polsce – mówi Anna Rulkiewicz, prezes Grupy Lux Med.

Pacjenci w nowym centrum będą mogli skorzystać z bezpłatnego parkingu dla rowerów, skuterów i samochodów, a dodatkowo naładować lub wypożyczyć samochód elektryczny.

– Budynek, który wybraliśmy powstał z myślą o bezpieczeństwie zdrowotnym i zrównoważonym rozwoju. Posiada certyfikat WELL Health-Safety Rating i m.in. nowoczesny system wentylacji, który zapewnia odpowiedną jakość powietrza, zapobiegającą rozprzestrzenianiu się chorób. W przypadku placówek medycznych jest to bardzo istotne, szczególnie w dobie pandemii – mówi Michał Rybak, wiceprezes zarządu ds. operacyjnych Lux Med.

WR

Najnowsze