14.3 C
Warszawa
środa, 4 października 2023

Koniecznie przeczytaj

00:37:09
00:17:20

Pracodawcy chcą zatrudniać

00:49:30

Pojedynek prawników

Zapomniany czas zatrzymany w kadrze

Zdjęcia Jerzego Woropińskiego, fotografa z warszawskiej Pragi, a także wykład o prawobrzeżnej stolicy. Już 12 sierpnia, w Pałacu Małachowskich, odbędzie się wernisaż poświęcony pracy artysty.

Zdęcia Woropińskiego możemy podziwiać do 14 sierpnia w Galerii Trasy WZ przy ruchomych schodach na warszawskiej Starówce. Autorski wernisaż fotografii odbędzie się 12 sierpnia w Pałacu Małachowskich przy ul. Senatorskiej 11. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wysłać zgłoszenie na adres: poczta@warszawski.pttk.pl. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko oraz adres e-mail. Organizatorzy potwierdzą przyjęcie zgłoszeń.

Wieczorem, 12 sierpnia o godz. 18, rozpocznie się spacer po warszawskiej Pradze „Zapomniany bazar – praskie wspomnienia”, który poprowadzi varsavianista Jarosław Kaczorowski ze Stowarzyszenia Praska Ferajna.

Organizatorem wydarzenia jest Oddział Warszawski Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego. Patronat medialny objeło Radio Dla Ciebie, a za obsługę medialną odpowiada AM Art-Media Agencja PR. Wydarzeniu patronuje Fundacja XBW im. Ignacego Krasickiego. Patronem honorowym jest Marszałek Województwa Mazowieckiego.

AB/FundacjaXBW.pl

Najnowsze