3.3 C
Warszawa
wtorek, 5 marca 2024

Podwójne urodziny Intrum!

Koniecznie przeczytaj

Intrum ma 25 lat! Lider zarządzania wierzytelnościami obchodził ten ważny jubileusz, organizując wyjątkowe wydarzenie – urodzinową Galę Intrum, która odbyła się 17 listopada w hotelu Andel’s w Łodzi. Dodatkową okazją do świętowania był fakt, że Grupa Intrum obecna w 20 krajach Europy skończyła 100 lat!

Intrum – jedna z pierwszych firm windykacyjnych w naszym kraju, jest obecna na naszym rynku od 25 lat! Oznacza to, że dzieje Intrum są nierozerwalnie związane z historią Polski. Marka miała (i nadal ma!) duży wpływ na kształtowanie się ekosystemu płatniczego w naszym kraju.  

Urodzinowa Gala, która odbyła się 17 listopada, była okazją do tego, by przypomnieć najważniejsze momenty i sukcesy z historii firmy oraz podziękować w szczególny sposób pracownikom, którzy są zaangażowani w budowę biznesu i zespołu Intrum od 15, 20 lat, a w niektórych przypadkach nawet od samego początku! Wśród tych osób jest Prezes Intrum, Krzysztof Krauze, związany z marką od 20 lat. Intrum nie obchodziłoby swojego jubileuszu, gdyby nie Grupa Intrum, która w tym roku świętuje 100 urodziny. Dlatego podczas wydarzenia nie zabrakło wspomnień o najważniejszych krokach milowych w rozwoju globalnej marki Intrum.  Zespół Ambasadorów Marki Intrum, istniejący w firmie od roku, stanowi uosobienie nowej koncepcji promowania marki Intrum. Podczas Gali, wyróżniono również ponad 50 Ambasadorów/pracowników Intrum za ich zaangażowanie w promocję marki oraz aktywną działalność na rzecz jej rozwoju.

Co kojarzy się z latami 20. minionego wieku, kiedy powstawała Grupa Intrum? Oczywiście Great Gatsby! Pracownicy Intrum ze wszystkich lokalizacji (Białegostoku, Warszawy, Wrocławia i Katowic) wspólnie świętując, mogli poczuć się jak bohaterowie powieści F. Scotta Fitzgeralda. Urodzinową Galę Intrum prowadzili: Krzysztof Krauze, Prezes Intrum w Polsce, Agnieszka Surowiec (Brand & Comms Director Market Poland) oraz Agnieszka Kunkel (Prezes Zarządu Intrum TFI S.A., Członek Zarządu Nadzorujący Inwestycje).

Najnowsze