17.3 C
Warszawa
piątek, 19 lipca 2024

Lekarz PLUS – profesjonalny program dla lekarzy i nie tylko

Lekarz PLUS to program dla gabinetów lekarskich, przychodni i klinik, który umożliwia sprawną obsługę wizyt, rejestrację pacjentów i znacznie więcej. Dzięki niemu można również m.in. wypożyczać sprzęt rehabilitacyjny i rezerwować sale zabiegowe. Praca z aplikacją pozwoli przyjąć więcej pacjentów niż dotychczas, a zarazem zmniejszy liczbę odwołanych wizyt.

​Program dla gabinetów lekarskich Lekarz PLUS – jakie ma funkcjonalności?

Oprogramowanie medyczne Lekarz PLUS zapewnia wszystkie funkcje niezbędne w pracy gabinetu lekarskiego. Rejestracja z opcją automatycznych powiadomień SMS pozwala usprawnić obsługę pacjentów i zmniejszyć odsetek niewykorzystanych wizyt. Z kolei możliwość wygodnego opisu wizyty, zapisane informacje o pacjentach i baza leków Pharmindex pod ręką ułatwiają pracę lekarza, podobnie jak dostęp do programu z dowolnego urządzenia. Co więcej, aplikacja jest zintegrowana z państwowymi systemami NFZ, P1, eWUŚ i ZUS oraz automatycznie raportuje zdarzenia medyczne do systemu P1.

Inne ciekawe możliwości Lekarza PLUS to funkcja zarządzania gabinetem, w tym układania grafików dla personelu, fakturowanie i opcja stworzenia własnej wizytówki www opartej na gotowych szablonach.

Lekarz PLUS to nie tylko program do obsługi gabinetów lekarskich. Integracja z systemem rezerwacji zarezerwuj.pl gwarantuje, że aplikacja sprawdzi się również w innych obszarach działalności centrum medycznego – takich jak wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego i rezerwacje sal zabiegowych czy zapisy do szkoły rodzenia.

Najnowsze