4.3 C
Warszawa
poniedziałek, 4 marca 2024

Szkolenia

Koniecznie przeczytaj

Wyszkól się w grze

szkolenia.pdf

Czy standardowa formuła szkoleń dla specjalistów i menedżerów już się wyczerpała? Możliwe, że tak. Firmy coraz częściej decydują się na wzmacnianie wiedzy swoich pracowników poprzez kreatywną zabawę, która pozwoli nie tylko zrozumieć, ale i poczuć istotę omawianych problemów.

Najlepsze firmy szkoleniowe

Kolejny raz oddajemy w Państwa ręce ranking firm szkoleniowych. Zwróciliśmy się do przedstawicieli branży z prośbą o wypełnienie ankiet i na ich podstawie przygotowaliśmy zestawienie, które dziś Państwu prezentujemy. Mamy nadzieję, że okaże się pomocne w poszukiwaniu właściwej firmy szkoleniowej, która dostarczy Państwu i Państwa pracownikom najwłaściwsze rozwiązania. W pierwszej tabeli znajdziecie Państwo wszystkie firmy szkoleniowe, które nadesłały wypełnione do redakcji ankiety, w kolejności alfabetycznej. W dalszej części ustawione zgodnie z punktacją firmy zestawione w rankingi z przyznaniem konkretnych miejsc wynikających z założonej za poszczególne elementy punktacji.

Onboarding, czyli szkolenie na „dzień dobry”

Pracodawca, który chce pozyskać i zatrzymać pracownika, musi w odpowiedni sposób wprowadzić go do organizacji. Jest kilka istotnych płaszczyzn, o których warto pamiętać.

Jak nowoczesne technologie zmieniają rynek

Inteligentne urządzenia spięte w sieć, czyli tzw. Internet rzeczy (ang. Internetof Things – IoT) zmieniają oblicze całego biznesu. Rozwiązania w chmurze, aplikacje, sztuczna inteligencja, VR (rzeczywistość wirtualna) oferują rozwiązania, które są już na porządku dziennym w Stanach Zjednoczonych, a w Polsce będą systematycznie wdrażane w kolejnych latach, również na rynku szkoleń.

Najnowsze