e-wydanie

4.5 C
Warszawa
środa, 24 kwietnia 2024

Najciekawsze inwestycje 2018

Najciekawsze Inwestycje 2018

Najciekawsza inwestycja, czyli jaka?

Najciekawsze_Inwestycje_2018.pdf

W naszej ocenie taka, która niesie ze sobą powiew świeżości – w postaci lokalizacji, architektury, elementów wykończenia – każda z tych składowych ma ogromne znaczenie dla odbioru całości. Na naszej liście znajdziecie Państwo tylko takie nieruchomości, które w jednym z tych trzech elementów wyróżniają się w sposób szczególny. Wyróżniać mogą się także na wszystkich trzech polach, tym lepiej dla nabywcy. Mam nadzieję, że nasze zestawienie stanie się dla Państwa inspiracją, albo choć informacją na temat tego, kto i jak dziś buduje. Polecamy.

Sektor trwałych dóbr konsumpcyjnych w obliczu wyzwań

Niepewność związana z kwestiami podatkowymi, rosnąca liczba niewypłacalności oraz wzrost sprzedaży to główne prognozy dla polskich firm z sektora dóbr trwałego użytku na rok 2018. (…)

Mało wiemy o zakazie handlu w niedziele

Mimo szerokiej dyskusji na temat zakazu handlu, która rozpoczęła się jeszcze przed wejściem w życie ustawy i wciąż trwa, większość społeczeństwa nie zna szczegółów jej obowiązywania. (…)

Otwarcie outletu w Bydgoszczy

SMART Outlet Center Bydgoszcz – tak brzmi nowa nazwa pierwszego centrum wyprzedażowego w regionie, które zostanie otwarte 26 maja w mieście nad Brdą. (…)

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Najnowsze