e-wydanie

4.5 C
Warszawa
środa, 24 kwietnia 2024

Koniecznie przeczytaj

Stały procent na Ukrainę?

Korea a sprawa polska

RZECZPOSPOLITA BABSKA

RYNEK CONTACT CENTER

Zasięg na 10 lat

Antyradio, największa i najdłużej działająca rockowa sieć radiowa w Polsce, przez kolejne dziesięć lat będzie obsługiwana przez Emitel. Transmisja sygnału będzie prowadzona przez 16 nadajników obejmujących zasięgiem największe miasta Polski.

 Eurozet Radio, spółka która jest właścicielem Antyradia, oraz Emitel podpisały nową umowę o świadczeniu usług transmisji i emisji sygnału programu radiowego. Rozgłośnia, która słynie z bezkompromisowego spojrzenia na rzeczywistość i silnych osobowości antenowych, powstała w 2005 r. w wyniku połączenia Radia 94 (Warszawa) z Radiem Flash (Katowice). Słuchacz znajdzie tu cały przekrój polskiej i zagranicznej muzyki rockowej – od klasyki po nowości godne uwagi, od reggae po hard rock. Oprócz tematów muzycznych, Antyradio dużo miejsca poświęca motoryzacji i piętnowaniu absurdów otaczającej nas rzeczywistości.

Od 2007 r. stacja wchodzi w skład Grupy Eurozet. Nowa umowa utrzymuje dotychczasowy zakres usług, została zawarta na cały, dziesięcioletni okres obowiązywania koncesji i dotyczy 10 stacji nadawczych. Podobnie jak w przypadku umowy na program Radia ZET, współpraca została rozszerzona o nowe elementy, które zapewnią nadawcy dodatkowe zabezpieczenia sieci dosyłowej i nadawczej. W przypadkach awaryjnych Emitel gwarantuje m.in. rezerwowy sprzęt oraz alternatywne obiekty nadawcze na czas planowanych przerw konserwacyjno-remontowych. Pełna odpowiedzialność techniczna za transmisję sygnału oraz jego emisję w oparciu o wszystkie urządzenia własne operatora będzie spoczywała od teraz na operatorze.

Najnowsze