e-wydanie

7.9 C
Warszawa
środa, 24 kwietnia 2024

Koniecznie przeczytaj

Stały procent na Ukrainę?

Korea a sprawa polska

RZECZPOSPOLITA BABSKA

RYNEK CONTACT CENTER

XXVII Welconomy Forum in Toruń

Welconomy Forum in Toruń to jeden z najważniejszych polskich kongresów gospodarczych, a do tego z bogatą historią i sukcesami. Już wiadomo, że XXVII edycja tego wydarzenia odbędzie się w dniach 16– 17 marca 2020 r.

Na Welconomy Forum in Toruń przyjeżdżają biznesmeni, samorządowcy, eksperci, naukowcy i politycy. Co roku w wydarzeniu bierze udział ponad tysiąc osób. Korzystają z okazji do poznania nowych trendów, problemów, nawiązania nowych, cennych kontaktów i networkingu. Celem kongresu jest idea wymiany poglądów pomiędzy różnymi środowiskami biznesowymi, naukowymi i politycznymi. Głownie chodzi o to, aby poszukiwać najlepszych rozwiązań dla polskiej gospodarki. Najważniejszą częścią toruńskiego kongresu są debaty. Różnorodność podejmowanych tematów sprawia, że każdy uczestnik może znaleźć interesujące dla siebie zagadnienia. Są poświęcone najważniejszym i aktualnym tematom gospodarczym i społecznym. Występujący prezentują różne poglądy, dzięki czemu można zrozumieć omawiane zagadnienia z różnych perspektyw. To sprawia, że dyskusje są merytoryczne i ciekawe jednocześnie.

„Gospodarka oczami świętego Jana Pawła II” to temat przewodni XXVII Welconomy Forum in Toruń. W ten sposób organizatorzy chcą rozpocząć świętowanie 100. urodzin polskiego papieża. Jan Paweł II zabierał głos w sprawach gospodarczych, ekonomicznych i społecznych. Uwzględnienie jego myśli w dyskursie pozwoli spojrzeć na palące problemy rozpoczynającego się trzeciego dziesięciolecia XXI wieku z szerszej pespektywy.

– Kongresy takie jak Welconomy Forum in Toruń są potrzebne i pożyteczne – wyjaśnia Miłosz Manasterski, redaktor naczelny Agencji Informacyjnej. – Jest to idealna okazja do wymiany poglądów, zdobycia unikalnej specjalistycznej wiedzy oraz networkingu. Oczywiście gdyby nie było takich kongresów, przedsiębiorcy by sobie jakoś radzili. Z pewnością jednak zajęło by im to znacznie więcej czasu, a jak mawiają biznesmeni: czas to pieniądz!

PD

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Najnowsze