13.9 C
Warszawa
czwartek, 13 czerwca 2024

Koniecznie przeczytaj

Pracownicy o pracodawcy

„Inwestor w Kapitał Ludzki”

Emitel po raz drugi został wyróżniony Godłem programu „Inwestor w Kapitał Ludzki”. Program jest prowadzony od 2006 r. przez Fundację Digital Knowledge Observatory. Skierowany jest do firm i instytucji działających na terenie Polski, a jego celem jest stałe podnoszenie poziomu zarządzania zasobami ludzkimi, promowanie znaczenia inwestowania w kapitał ludzki oraz gromadzeniem wiedzy o praktykach i inicjatywach pracodawców.

Godło jest wyróżnieniem opartym o siłę głosu i rekomendacji pracowników nagrodzonych firm. Pozostałymi laureatami tegorocznej edycji programu zostały firmy: Man, Alexander Mann Solutions, Dachser, Link 4, NetWorkS, Bricoman, Caparol, Bocian Pożyczki, Döhler, T-Mobile.
– Przyznanie nam Godła „Inwestor w Kapitał Ludzki” oznacza, że stawiamy sobie wysoko poprzeczkę i kolejny raz dołączyliśmy do grona laureatów spełniających najwyższe standardy w prowadzonej przez Emitel polityce HR. Na uwagę zasługuje też fakt, że program opiera się w całości na opinii pracowników o swoim pracodawcy – powiedział Andrzej J. Kozłowski, prezes Zarządu Emitel S.A.

Programowi „Inwestor w Kapitał Ludzki” patronują najważniejsze instytucje państwowe i prywatne. Wypracowany przez lata kanon badań zwraca uwagę na opinię pracowników na temat najważniejszych obszarów funkcjonowania organizacji. Misją programu jest zwrócenie uwagi pracodawców na potrzeby ich pracowników i wspieranie firm w tworzeniu przyjaznych miejsc pracy. Aktualnie program opiera się na badaniu satysfakcji i zaangażowania pracowników. W dobie rynku pracownika spojrzenie na kwestie związane z chęcią angażowania się w codzienne obowiązki oraz wypowiadania się w sposób pozytywny na temat pracodawcy staje się kluczowe.

WT

Najnowsze