9.3 C
Warszawa
piątek, 31 marca 2023

Koniecznie przeczytaj

Emitel publikuje Raport Zaangażowania Społecznego

W swoim najnowszym raporcie zaangażowania społecznego spółka Emitel podsumowała najważniejsze wydarzenia w zakresie działań podejmowanych w obszarze ochrony środowiska naturalnego, społecznej odpowiedzialności oraz ładu korporacyjnego.

 – Emitel prowadzi działalność w sposób odpowiedzialny – przekonują na wstępie autorzy raportu. – W codziennej pracy i planach strategicznych spółka łączy realizację celów biznesowych z działaniami, które odpowiadają na zróżnicowane potrzeby wszystkich grup interesariuszy: klientów, pracowników, partnerów biznesowych, akcjonariuszy oraz lokalnych społeczności.

– Wybuch pandemii COVID- 19 to wielkie wyzwanie biznesowe dla wielu firm. Ale to nie wszystko. Podobnie jak pacjenci testowani na obecność wirusa, firmy na całym świecie przechodzą obecnie test odpowiedzialności społecznej. To takie chwile najcięższej próby weryfikują nasza gotowość do niesienia pomocy i empatii. Jestem przekonany, że Emitel ten test w tych wyjątkowych okolicznościach zdaje. Zachęcam do lektury raportu, w którym przedstawiamy nasze działania w sferze ESG w ubiegłym roku. A korzystając z okazji, chciałbym wszystkim życzyć dużo zdrowia i wytrwałości oraz pełnych radości, ciepła, spokoju Świąt Wielkanocy. Przeżyjmy ten czas w sposób odpowiedzialny. Zostańmy w domu – mówi Andrzej Kozłowski – prezes zarządu Emitel S.A.

Spółka znajduje się ścisłej czołówce polskich firm wprowadzających w życie zasady społecznego zaangażowania biznesu, czego dowodzą liczne nagrody i wyróżnienia. Rok 2019 obfitował w szereg nagród od instytucji, które doceniły działania Emitela. To m.in. wyróżnienie w 42. edycji Raportu CSR, nagrody Human Capital Investor, Pracodawca Przyjazny Pracownikom, Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Pracodawca Godny Zaufania czy Inwestor w Kapitał Ludzki. To także wysokie noty w badaniu GRESB, którego Emitel jest uczestnikiem już od kilku lat.

DK

Autor

Najnowsze