18.5 C
Warszawa
czwartek, 20 czerwca 2024

Ekologiczna Jutrzenka wyrośnie we Włochach

Tereny zielone ze strefami wypoczynku, przestrzeń do uprawiania jogi, place zabaw, siłownia plenerowa i szklarnie do uprawy warzyw, ziół i kwiatów. Takie udogodnienia czekają na mieszkańców osiedla Miasteczko Jutrzenki firmy Aurec Home w warszawskich Włochach.

W pierwszym etapie przedsięwzięcia będą dostępne 163 mieszkania. Planowany termin oddania osiedla do użytkowania to drugi kwartał 2022 r. Budynki będą spełniać ekologiczne standardy. Na dachach pojawią się m.in. panele fotowoltaiczne, które dostarczą energię do części wspólnych.

Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji także przestrzenie do uprawiania rekreacyjnego sportu m.in. aleje do biegania i jazdy na rolkach. W inwestycji znają się także miejsca do uprawiania jogi oraz dwie siłownie – jedna plenerowa oraz druga w jednym z budynków. Ciekawym rozwiązaniem będą również szklarnie, gdzie będzie można uprawiać własne warzywa, zioła i kwiaty. W przestrzeniach wspólnych pojawią się także oczka wodne, fontanny i drewniane leżanki a także ławki z solarnymi ładowarkami do urządzeń mobilnych.


– Ładne osiedle to nie tylko architektura i elewacje budynków, ale również ich otoczenie. Dlatego z dużą starannością podchodzimy do projektowania części wspólnych takich jak wejścia do budynków, otaczająca zieleń i miejsca, w których można spędzić czas z rodziną i znajomymi – komentuje Shraga Weisman, CEO Aurec Home.
Firma Aurec Home jest częścią międzynarodowej grupy kapitałowej Aurec Capital z oddziałami w Berlinie, Nowym Jorku, Szanghaju i Tel Awiwie, która działa w branży nieruchomości oraz private equity i venture capital.

Najnowsze