14.8 C
Warszawa
poniedziałek, 20 maja 2024

Koniecznie przeczytaj

Smarujemy w Polskę

Producent popularnego kremu do smarowania i Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze (PTTK), po raz kolejny przygotowali propozycję lokalizacji, które znalazły się na etykietach słoików Nutelli z limitowanej edycji.

– Zachęceni sukcesem pierwszej edycji naszej akcji z 2021 r. postanowiliśmy również w tym roku zaprosić naszych konsumentów do odkrywania uroków Polski wraz z kremem Nutella. We współpracy z PTTK i przy aktywnym zaangażowaniu ze strony fanów marki stworzyliśmy mapę wyjątkowych miejsc. W tym roku uzupełniamy ją o kolejne 16 lokalizacji, które znajdą się na etykietach słoików z limitowanej edycji, a są to: Suwalszczyzna, Pojezierze Ełckie, Toruń, Kraków, Dębki, Gdynia, Świnoujście, Zalew Wiślany, Tatry, Wieliczka, Warszawa, Gdańsk, Dunajec, Zamek Ogrodzieniec, Zalipie i Zamość – tłumaczy Łukasz Sasin, Country Marketing Manager marki Nutella.

Akcja „Nutella kocha Polskę 2022” potrwa do 30 września. W tym czasie każdy, kto kupi słoik kremu z limitowanej edycji może też wygrać nagrody. Wystarczy zarejestrować zakup na stronie internetowej nutella.pl i zakręcić kołem fortuny. Na zwycięzców czeka voucher turystyczny o wartości 5000 zł oraz vouchery na usługi fotograficzne.

Najnowsze