e-wydanie

4.5 C
Warszawa
środa, 24 kwietnia 2024

Koniecznie przeczytaj

Stały procent na Ukrainę?

Korea a sprawa polska

RZECZPOSPOLITA BABSKA

RYNEK CONTACT CENTER

Nowy numer „Raportu ESG” w sklepach

W salonach Empik w całej Polsce, a także w sieci internetowych księgarni, jest już dostępny 5. numer magazynu „Raport ESG”, którego tematem przewodnim jest odpowiedzialność sztucznej inteligencji. Kwartalnik porusza tematy społecznej odpowiedzialności biznesu, ochrony środowiska i ładu korporacyjnego.

„Raport ESG” to magazyn gospodarczy (kwartalnik) i pierwsze takie wydawnictwo na polskim rynku poświęcone zagadnieniom ESG. Wydawcą magazynu jest Fundacja im. XBW Ignacego Krasickiego, główny organizator Kongresu ESG, którego III edycja odbędzie się 31 stycznia 2024 r. W tym roku wydarzenie będzie miało charakter europejski. Program kongresu oraz laureatów nagrody KOD ESG poznamy 2 października 2023 r., podczas specjalnej konferencji. Fundacja współorganizuje także Konkursu o Tytuł Pracodawcy Godnego Zaufania – promujące dobre praktyki pracodawców. 13. edycja konkursu odbędzie w 8 listopada br.

W magazynie, dostępnym w wersji papierowej i elektronicznej, na 68 stronach znajdziemy opinie, komentarze i artykuły, a także wskazówki i kierunki działania dla rozwoju idei ESG przygotowane z myślą o polskich przedsiębiorcach. Wydawnictwo, oprócz sklepów sieci Empik, jest też dostępne w księgarniach internetowych, m.in. e-Kiosk.pl, Nexto.pl czy egazety.pl

Najnowsze