e-wydanie

3.4 C
Warszawa
czwartek, 18 kwietnia 2024

Jak zarabiać na wakacjach?

Jeśli chcemy prowadzić własne biuro podróży, to najlepiej we franczyzie. Konkurencja na rynku sprzedaży wycieczek jest na tyle duża, że wystartowanie z biurem pod nieznanym szyldem może okazać się biznesową katastrofą.

Podróżowanie przestało być dla Polaków dobrem luksusowym. Dziś jest coraz ważniejszą potrzebą do zaspokojenia. Nawet w kryzysowych czasach polscy turyści nie chcą rezygnować z wojaży, w związku z tym z roku na rok przybywa osób wyjeżdżających na wypoczynek i kupujących wycieczki w biurach podróży. To czyni turystykę branżą bardzo perspektywiczną, z którą warto związać zawodową przyszłość. Dobrym rozwiązaniem jest prowadzenie biura podróży. Zamiast jednak rozwijać własny biznes – co jest procesem czasochłonnym i wymagającym, zwłaszcza na konkurencyjnym polskim rynku – korzystniej jest otworzyć biuro franczyzowe. Związanie się z podmiotem o ugruntowanej pozycji, dużym doświadczeniu i wyrobionej marce, takim jak Wakacje.pl, to gwarancja bezpiecznych i atrakcyjnych warunków rozwoju zawodowego.

Rozpoznawalny brand

Należące do holdingu Wirtualnej Polski Wakacje.pl to największe internetowe biuro agencyjne w Polsce. W ofercie mamy pakiety od ponad stu polskich touroperatorów, w tym największych organizatorów działających na rynku. To jednocześnie najbardziej rozbudowana w Polsce sieć biur stacjonarnych, obejmująca ponad trzysta biur franczyzowych, które pozostają pod stałą opieką managerów regionalnych – jako jedyna sieć agencyjna w kraju. Wakacje.pl to wreszcie wielokrotnie nagradzana przez konsumentów i biznes firma, mająca najbardziej rozpoznawalny na rynku brand, m.in. dzięki ogólnopolskim kampaniom reklamowym. Osoby, które zdecydują się na współpracę z Wakacje.pl mogą liczyć na kompleksowe wsparcie w obszarze sprzedaży, marketingu i administracji, które zapewnią im przewagę rynkową nad innymi podmiotami na rynku. Zasadą franczyzy Wakacje.pl jest działanie w oparciu o partnerstwo biznesowe. Przez cały okres współpracy firma dostarcza niezbędne wsparcie i wiedzę, dzieląc się swoim know-how.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Najnowsze