20 C
Warszawa
niedziela, 14 lipca 2024

RZECZPOSPOLITA BABSKA 2018

Kobiety w biznesie to temat zawsze na czasie.

rzeczpospolita_babska_2018.pdf

Dlatego nieustannie na łamach „Gazety Finansowej” pokazujemy Ich osiągnięcia, sukcesy, przedsięwzięcia i plany. Mamy nadzieję, że ich przykład będzie impulsem dla wszystkich tych Pań, które jeszcze się wahają – rozpocząć własną działalność, iść własną drogą, spełniać marzenia? Warto się inspirować, warto brać przykład. O tym, jak ten babski biznes wygląda oczami ekspertów, przekonacie się Państwo sami, czytając wypowiedzi tych, których zaprosiliśmy na nasze łamy. Zapraszamy do lektury!

Kobiecy styl zarządzania jest coraz bardziej ceniony w biznesie

(…) potrafią być równie skutecznymi menedżerami jak mężczyźni. Paradoksalnie, często to kobiety same utrudniają sobie drogę do sukcesu, nie wierząc we własne możliwości. (…)

O KOBIETACH W BIZNESIE

Trudno zrozumieć jednak dlaczego kobiety w Polsce otrzymują średnio o 7,2 proc. niższe wynagrodzenie niż mężczyźni, choć wykonują te same obowiązki. (…)

Przedsiębiorczość w kobiecym wydaniu

Dlaczegoby kobiecej wielozadaniowości „z domu” nie przenieść na multiminding w obszarze biznesowym? Polki działają tak od wieków! (…)

Do każdego podchodzę indywidualnie Agatą Rome – Dzida, właścicielką firmy projektowo-meblowej MaisondeRome INTERIOR DESIGN, rozmawiała Katarzyna Mazur.

Czy kobiety nadal zarabiają mniej?

Z czego wynika ta znaczna dysproporcja w wynagrodzeniu oferowanym pracownikom różnej płci? (…)

Podejmuję decyzje, których inni się boją

Sztuką jest umieć minimalizować ryzyko, najlepiej do zera, i dopiero w takich okolicznościach dokonywać inwestycji. Ale to można zrobić tylko dzięki doświadczeniu i znajomości reguł rynkowych (…)

Rola kobiet we współczesnym biznesie

Matka, żona, kochanka? Nie tylko. (…) do tego jest bardzo efektywna i ma sukcesy? Jak można to wszystko połączyć? (…)

Zapraszamy do lektury raportu Rzeczpospolita Babska 2018

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Najnowsze