10.9 C
Warszawa
czwartek, 13 czerwca 2024

Franczyza

Na co można liczyć ze strony franczyzodawcy, czyli franczyzobiorca zaopiekowany

Franczyza_5.pdf

Rynek, na który wchodzimy musi być stabilny, a taki właśnie jest rynek odzieży dziecięcej, bo dzieci będą rodziły się zawsze i wszędzie – to absolutnie pewne. Niezwykle istotne jest także wsparcie, które franczyzodawca może nam zaoferować oraz jego ugruntowana pozycja rynkowa. (…)

Czynniki wpływające na sukces rynkowy oferowanego konceptu

Obserwując katalog franczyz na popularnych portalach, widać jak wiele firm chcących udzielić licencji bądź franczyzy nie może rozwinąć skrzydeł i po jakimś czasie znika z rynku. Czegoś zabrakło, może determinacji, może wiedzy lub szczęścia. (…)

Kolorowy przepis na franczyzę z NeoNail

Według firm badawczych wartość polskiego rynku kosmetyków wzrosła w ubiegłym roku o ponad 5 proc. Prognozy na kolejne pięć lat też są dobre. (…)

Obniżyć ryzyko prowadzenia własnej firmy

40 proc. osób myślących o założeniu własnej firmy obawia się jednak walki z konkurencją. Rozwiązaniem dla nich staje się franczyza, czyli prowadzenie własnego biznesu, ale pod szyldem dużej, rozpoznawalnej marki. (…)

Tylko oferta kredytu skusi franczyzobiorcę do zmiany banku

92 proc. mikroprzedsiębiorców korzysta z usług tylko jednego banku. Co ciekawe 83 proc. z nich od początku działalności jest wierna tej samej instytucji. Co może przekonać mikrofirmę do zmiany? (…)

Zapraszamy do lektury raportu FRANCZYZA

Najnowsze